Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lidská krutost: žena hladí kočku, pak ji odhodí do popelnice

Magazín

  11:34
Není to nic neobvyklého. Na ulici potkáte kočku, pohladíte si ji a jdete dál. Žena, kterou zachytila pouliční kamera však neskončila jen u toho. Poté, co se se zvířetem pomazlila, surově ho hodila do popelnice, zaklapla víko a odešla. Majitelé kočky jménem Lola jsou v šoku. Nemůžou uvěřit vlastním očím.

Lidská krutost. Žena hodila kočku do popelnice a zaklapla víko.

Kvůli krutosti neznámé ženy strávila kočka v popelnici celých 15 hodin. Majitelé ji našli až druhý den ráno, informuje o tom deník The Daily Mail."V neděli ráno jsme vstal, abych Lolu nakrmil. Nemohl jsem ji však nikde najít. Bylo opravdu horko. Hledal jsem i v blízkosti silnice, když jsem najednou uslyšel slabé mňoukání, vycházelo z odpadků," říká majitel kočky, šestadvacetiletý Darryl Mann z anglického města Coventry. "Podíval jsem se dovnitř popelnice a byla tam. Vyděšená a zasypaná odpadky," dodává.

Lola u svého majitele. Šestadvacetiletý Darryl svou kočku našel až po 15 hodinách. Celou dobu byla uvězněná v popelnici, kam ji hodila neznámá žena.

Darryl, který se živí jako opravář mobilních telefonů a jeho manželka si zpočátku mysleli, že Lola vlezla dovnitř popelnice sama. Kolem svého domu ale mají nainstalovány kamery. "Když jsem se podíval na záznam, byl jsem šokován, ta žena ji tam hodila úmyslně," popisuje událost Darryl.

Manželé se nyní snaží krutou ženu vypátrat. Videozáznam umístili na Youtube.com i na Facebook. "Je to odporné. Nemůžu uvěřit, že je někdo schopen udělat takovou věc nevinnému domácímu mazlíčkovi. Tu ženu musíme najít," dodává majitelka čtyřleté Loly.

Autoři:

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat