16. března 2016 16:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Liška podšitá: okouzlenému golfistovi ukradla přímo z greenu peněženku

Liška krade peněženku golfistovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Liška krade peněženku golfistovi | foto: Twitter

BALTRAY Lišky nejsou na golfových greenech celého světa ničím výjimečným, tato ale pobavila. Tedy především přítomné a poté i návštěvníky youtube. Samotný golfista, kterému ukradla z bagu peněženku, už tak nadšený nebyl.

Začalo to roztomile. K partě golfistů z Leedsu na greenech v Baltray v Irsku se přidala místní liška. Jeden z hráčů se jal zvíře, které ohledávalo jeho tašku, fotit. Jenže jen do chvíle, kdy se ta svojí tlamou dostala do kapsy, ze které vytáhla peněženku, a dala se na útěk.

Liška krade peněženku golfistovi
Liška krade peněženku golfistovi

Překvapený golfista se přece jen vydal za ní a svými výkřiky lišku vystrašil natolik, že ta po pár metrech peněženku pustila. Hráč tak svoji hotovost a cennosti uhájil, od kamarádů si ale užil posměšky a videem pobavili také na sociálních sítích. Na youtube kanál video nahrál mimo jiné i švédský golfista Magnus.

Že nešlo o ojedinělý případ liščí společnosti a také krádeže na golfu se můžete přesvědčit na videích níže...A. Carlsson.

Antonín Vavrda

Autor

Antonín Vavrdaantonin.vavrda@lidovky.czČlánky

Jaguar XF 20d AWD 2017 · DPH
Jaguar XF 20d AWD 2017 · DPH

r.v. 2017, naj. 55 247 km, diesel
650 000 Kč (s DPH)

Najdete na Lidovky.cz