Čtvrtek 20. června 2024, svátek má Květa
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Naháč honil lupiče po ulici

Magazín

  19:29
LONDÝN - Vztek patrně převážil nad anglickou rezervovaností v případě Phila Taylora z Liverpoolu. Ten vyběhl ze sprchy a nahatý se hnal za partou zlodějíčků, kteří vnikli do jeho domu.
Phil ani chvilku neváhal, vyběhl ze sprchy a nahatý pronásledoval zloděje po ulici.

Phil ani chvilku neváhal, vyběhl ze sprchy a nahatý pronásledoval zloděje po ulici. foto: Shutterstock

Jednatřicetiletý Taylor se chystal vydat spolu s manželkou Carlou na večírek, když vtom rozkopli dveře jeho domu tři maskovaní muži. Když naháč uslyšel rozruch v přízemí, kde na vetřelce narazila jeho žena, ani na okamžik nezaváhal.

"Právě jsem lezl do sprchy, když jsem najednou uslyšel pořádnou ránu do dveří," líčil podle listu The Daily Telegraph nepříjemný zážitek Taylor.

"Pak jsem zaslechl, jak Carla ječí, a tak jsem se rozběhl po schodech dolů. V půli cesty jsem zahlédl, že velká středová výplň dveří je prokopnutá a že do domu se derou tři maskovaní muži." Vypadali prý jako teenageři a z tváří jim byly vidět jen oči.

"Uviděli mě na schodišti, a když jsem se k nim hnal, hodili po mně celou dveřní deskou," líčil Taylor. "Neměl jsem čas přemýšlet, přeskočil jsem ji a začal na ně řvát. Vím, že to bylo nebezpečné, ale v ten moment jsem o tom nepřemýšlel."

Trojice lumpů běžela ulicí, kde na ně v autě čekal jejich komplic. Naskočili do vozu a ujeli. Teprve pak si prý Taylor uvědomil, že tam stojí jak ho pánbůh stvořil. "Těšil jsem se na hezký sobotní večer a v příštím okamžiku jsem se řítil ulicí v rouše Adamově," vrtěl nevěřícně hlavou Taylor.
Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!