Čtvrtek 4. června 2020svátek má Dalibor 22 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Naháč honil lupiče po ulici

Phil ani chvilku neváhal, vyběhl ze sprchy a nahatý pronásledoval zloděje po ulici. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Phil ani chvilku neváhal, vyběhl ze sprchy a nahatý pronásledoval zloděje po ulici. | foto: Shutterstock

LONDÝN Vztek patrně převážil nad anglickou rezervovaností v případě Phila Taylora z Liverpoolu. Ten vyběhl ze sprchy a nahatý se hnal za partou zlodějíčků, kteří vnikli do jeho domu.

Jednatřicetiletý Taylor se chystal vydat spolu s manželkou Carlou na večírek, když vtom rozkopli dveře jeho domu tři maskovaní muži. Když naháč uslyšel rozruch v přízemí, kde na vetřelce narazila jeho žena, ani na okamžik nezaváhal.

"Právě jsem lezl do sprchy, když jsem najednou uslyšel pořádnou ránu do dveří," líčil podle listu The Daily Telegraph nepříjemný zážitek Taylor.

"Pak jsem zaslechl, jak Carla ječí, a tak jsem se rozběhl po schodech dolů. V půli cesty jsem zahlédl, že velká středová výplň dveří je prokopnutá a že do domu se derou tři maskovaní muži." Vypadali prý jako teenageři a z tváří jim byly vidět jen oči.

"Uviděli mě na schodišti, a když jsem se k nim hnal, hodili po mně celou dveřní deskou," líčil Taylor. "Neměl jsem čas přemýšlet, přeskočil jsem ji a začal na ně řvát. Vím, že to bylo nebezpečné, ale v ten moment jsem o tom nepřemýšlel."

Trojice lumpů běžela ulicí, kde na ně v autě čekal jejich komplic. Naskočili do vozu a ujeli. Teprve pak si prý Taylor uvědomil, že tam stojí jak ho pánbůh stvořil. "Těšil jsem se na hezký sobotní večer a v příštím okamžiku jsem se řítil ulicí v rouše Adamově," vrtěl nevěřícně hlavou Taylor.
,
Premium

Před Rusem s ricinem varoval českou kontrarozvědku anonym

Šéf BIS Michal Koudelka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Byl to jeden z posledních letů z Ruska. Krátce nato se nebe nad Českem kvůli opatřením proti koronaviru uzavřelo. Psal...

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Čas na změnu. Síťový zesilovač dnes nabídne více hudby než CD přehrávač

Streamovací receivery | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslech hudby prošel během posledních let revolucí. Většina hudby se poslouchá z předplacených internetových zdrojů....