16. února 2010 11:02 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Poslechněte si nejerotičtější písně všech dob

Ilegální stahování, ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilegální stahování, ilustrační foto | foto: Shutterstock

LOS ANGELES Hudební časopis Billboard vybíral nejerotičtější píseň všech dob a výsledek? Madonnu i Barryho Whita porazila Olivie Newtonová - Johnová s písní Physical.

Časopis u příležitosti nedávného svátku zamilovaných, sv. Valentýna, vypracoval seznam 50 nejoblíbenějších písní o sexu všech dob na základě jejich úspěšnosti v hitparádách Billboardu od srpna 1958 do letošního ledna.

Physical od Olivie newtonové-Johnové


Physical z roku 1981 se držel v čele hitparády 100 nejlepších skladeb nejdéle, celých deset týdnů. Píseň je svými narážkami na "vodorovnou polohu" známá nejen jako erotická, ale proslavila se i jako nahrávka provázející předcvičování aerobiku, kterým si zpěvačka také vydělávala.

Rod Stewart: Tonight´s the night


Na druhém místě žebříčku Billboardu skončil song Tonight's the Night z roku 1976 od Roda Stewarta. Ten se dostal do první desítky i s počinem Do Ya Think I'm Sexy?. Třetí příčku obsadila skupina Boyz II Men s písní I'll Make Love To You.

Boyz II Men s písní I'll Make Love To You


Některé písně jsou silně erotickými ploužáky, některé jsou hlučnými
rockovými songy, ale všechny mají společné to, že jejich obsah je nějakým způsobem přímo spojen se sexem, uvedl časopis.

Nejerotičtější písně všech dob

1. Physical - Olivia Newtonová-Johnová
2. Tonight's The Night - Rod Stewart
3. I'll Make Love To You - Boyz II Men
4. Too Close - Next
5. Let's Get It On - Marvin Gaye
6. Hot Stuff - Donna Summerová
7. Do That To Me One More Time - Captain and Tennille
8. Like A Virgin - Madonna
9. Kiss You All Over - Exile
10. Do Ya Think I'm Sexy? - Rod Stewart

Lidovky.cz, ČTK