16. listopadu 2010 15:57 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Pozor, zombie před vámi!, varoval řidiče v USA nápis na dálnici

Značka Zombies ahead překvapila řidiče. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Značka Zombies ahead překvapila řidiče. |

Na dálnici čekají na řidiče různá nebezpečí, ale ti, kdo projíždějí pouštní oblastí amerického státu Arizona, by si měli dát pozor na hrozbu zcela mimořádnou. Podle nápisu, který se během víkendu objevil na místním elektronickém varovném systému, se v oblasti pohybují zombie.

Policisté ale mají prozaičtější vysvětlení. K varovnému systému se dostal nějaký vtipálek, který navíc neuměl dobře pravopis. Díky němu na tabuli na dálnici v blízkosti Marany severozápadně od Tucsonu svítil nápis: "Caaution Zombies ahead!" (Pozor, zombie před vámi!).

"Nedostali jsme žádná hlášení nějakých problémů v téhle oblasti," řekl místním novinám seržant Chris Warren z policejního oddělení v Meraně. "A taky nám nikdo nenahlásil zombie," dodal.

"Ty ovládací krabičky někdy jednoduše zůstanou otevřené, a když někdo ví, jak s nimi zacházet, může je otevřít a začít psát," připojil na vysvětlenou.

Lidovky.cz, ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz