31. května 2011 9:47 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Přinesla na policii uříznutý penis jako důkaz

Ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto | foto: Shutterstock

DHÁKA Penis jako důkaz přinesla na policejní stanici Bangladéšanka, která přišla oznámit pokus o znásilnění. Čtyřicetiletá matka tří dětí policistům ve vesnici Mirzapur na jihu země sdělila, že se ji pokusil znásilnit její soused, ženatý otec pěti dětí, který ji už půl roku obtěžoval. Vnutil se jí prý do chatrče a napadl ji, ale ona se ubránila a navíc ho zbavila jeho mužství.

"Je to dost nezvyklý případ. Pokud vím, tohle je poprvé, co nějaká žena donesla na policejní stanici penis jako důkaz," řekl zpravodajskému serveru BBC News policejní mluvčí Abul Khaír.

Údajný útočník skončil v nemocnici a policie ho hodlá zatknout, jakmile se jeho zdravotní stav zlepší. On sám ale všechno popírá a tvrdí, že všechno je jinak. Se sousedkou měl poměr a ona ho přemlouvala, aby spolu uprchli a začali nový život v hlavním městě Dháce. Když to odmítl s odůvodněním, že nemůže opustit manželku a děti, jednoduše se mu pomstila.

Lékaři v nemocnici nemohli přišít uříznutý orgán zpátky, protože ho policisté přinesli příliš pozdě, řekl BBC chirurg AMSM Šarfuzzamán. "Teď ho léčíme, aby alespoň mohl normálně močit i bez penisu," dodal.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz