Neděle 23. června 2024, svátek má Zdeňka
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Magazín

Sebevražedkyni přejel vlak, žena pak vstala a odešla

Železniční trať (ilustrační foto).

Železniční trať (ilustrační foto). foto: Shutterstock

JERUZALÉM - Jistá žena z Izraele chtěla zřejmě ukončit svůj život 'skokem' pod vlak. Lehla si na železniční koleje chvilku před tím, než se po nich přehnal rychlík. Jako zázrakem přežila. Jen pár vteřin poté, co ji vlak přejel, se žena zvedla a odkráčela pryč.
  15:21

Neuvěřitelnou scénu zachytil uzavřený bezpečnostní kamerový okruh na úrovňové křižovatce osady Kfar Vitkin na severu Izraele. 

Na videozáznamu je žena, která se pomalu blíží k železniční trati a lehá si mezi koleje. Vlaková souprava se vysokou rychlostí přežene nad ní, ona pak vstává, zvedá své boty a odchází k autu téměř bez zranění.Ten, kdo viděl film Knoflíkáři si jistě vybaví podobnou scénu, kdy si Rudolf Hrušínský ml. lehal na koleje a "plival na osmičku" na předku lokomotivy.

Podle dnešního vyjádření policejního mluvčího Mickyho Rosenfelda se policii dva dny po bizarní události ženu dosud nepodařilo najít. Míní, že se pokoušela o sebevraždu nebo byla duševně vyšinutá.

Autor:

Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.
Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.

Máte ve své koupelně starou žehličku na vlasy nebo fén? V oblasti vlasové péče došlo v poslední době k obrovským inovacím. Je ale opravdu nutné...