3. června 2009 15:21 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Sebevražedkyni přejel vlak, žena pak vstala a odešla

Železniční trať (ilustrační foto). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Železniční trať (ilustrační foto). | foto: Shutterstock

JERUZALÉM Jistá žena z Izraele chtěla zřejmě ukončit svůj život 'skokem' pod vlak. Lehla si na železniční koleje chvilku před tím, než se po nich přehnal rychlík. Jako zázrakem přežila. Jen pár vteřin poté, co ji vlak přejel, se žena zvedla a odkráčela pryč.

Neuvěřitelnou scénu zachytil uzavřený bezpečnostní kamerový okruh na úrovňové křižovatce osady Kfar Vitkin na severu Izraele. 

Na videozáznamu je žena, která se pomalu blíží k železniční trati a lehá si mezi koleje. Vlaková souprava se vysokou rychlostí přežene nad ní, ona pak vstává, zvedá své boty a odchází k autu téměř bez zranění.Ten, kdo viděl film Knoflíkáři si jistě vybaví podobnou scénu, kdy si Rudolf Hrušínský ml. lehal na koleje a "plival na osmičku" na předku lokomotivy.

Podle dnešního vyjádření policejního mluvčího Mickyho Rosenfelda se policii dva dny po bizarní události ženu dosud nepodařilo najít. Míní, že se pokoušela o sebevraždu nebo byla duševně vyšinutá.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz