12. prosince 2005 11:33 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Vladko daruje luxusní dovolenou

Vyvolení: Vyhrál Vladko! | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vyvolení: Vyhrál Vladko! | foto: Jan KollerČTK

PRAHA Nový český milionář sedmadvacetiletý Vladko Dobrovodský ještě přesně neví, co bude dělat po vítězném návratu z vily VyVolených, ani jak utratí získané peníze.

Jedno je podle něj ale jisté, vyhranou luxusní dovolenou daruje bývalým "spolubydlícím", kterým ve hře štěstí tak nepřálo. Pojedou ale bez něj.  "Vím, co stoprocentně udělám. Že tu dovolenou daruji těm, co jsou tady. Ale já s nimi nepojedu, protože jsem moc vyčerpaný," řekl výherce reality show televize Prima bezprostředně po oznámení výsledků.

VIDEO: Jak Vladko vyhrál

Na finále reality show se do Bratislavy přišlo podívat kolem 300 lidí. Ačkoli se vysílání závěru české verze VyVolených muselo přesunout před několika týdny z pražské Harfy na bratislavskou Kolibu, každého finalistu přišla kromě nejbližších příbuzných povzbudit i řada přátel.

Video z příletu Vyvolených.

Velké české finále si nenechali ujít ani někteří ex-VyVolení  ze slovenské verze soutěže. V publiku se mihnul Šakal, který  strávil s českými finalisty ve slovenské vile několik dnů, a také  skandalózní Desperado. "Á. Desperado. Já tě znám. Já si o vás vše  nastudovala.

Takových lidí, jako ty, se docela bojím," zdravila ho moderátorka soutěže Tereza Pergnerová. Takřka čtyři hodiny v záři reflektorů publikum hodně vyčerpaly. Ze židlí přihlížející zvedl až nečekaně veselý a spontánní návrat poraženého duelanta Jindřicha Hovorky. Dobrou náladu mu nepokazilo ani to, že mu pohádková výhra unikla jen o chlup. Smíšenému česko slovenskému publiku tak na důkaz předvedl několik tančeních kreací a figur.

VyVolený vítěz Vladko naopak svou životní výhru ve stejném  čase oplakával v nejmenší místnosti prázdné slovenské vily. I  když měl dost času připravit se na možné vítězství, přetlak emocí nezastíral ani nyní. "Jsem strašně šťastný, že jsem to dokázal a že se mně to povedlo. Usmálo se na mě štěstí," řekl novinářům sedmadvacetiletý kuchař z Brna. Do podobné soutěže by se ale už prý "nikdy v životě" nepřihlásil.

Prozradil také, čemu ho účast v kontroverzní - sledované i kritizované show naučila. "Nebudu už bohužel asi tolik důvěřovat lidem. Je mi to strašně líto, že jsem k tomuto došel, ale prostě je to tak," řekl Vladko.

ČTK, Lidovky.cz
Premium

Sedí s drahými mobily, dětem kupujeme kartáčky my, říká režisérka Výměny

Jana Rezková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Vývoz žumpy se značně prodraží. Vyplatí se investice do čističky?

Žumpy a septiky | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Legální likvidace splašků stojí ročně desetitisíce a s novým zákonem se ještě zvýší poptávka po vyvážení žump. Cena...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!