Sobota 9. prosince 2023, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Vladko daruje luxusní dovolenou

Magazín

  11:33
PRAHA - Nový český milionář sedmadvacetiletý Vladko Dobrovodský ještě přesně neví, co bude dělat po vítězném návratu z vily VyVolených, ani jak utratí získané peníze.

Vyvolení: Vyhrál Vladko! foto: Jan KollerČTK

Jedno je podle něj ale jisté, vyhranou luxusní dovolenou daruje bývalým "spolubydlícím", kterým ve hře štěstí tak nepřálo. Pojedou ale bez něj.  "Vím, co stoprocentně udělám. Že tu dovolenou daruji těm, co jsou tady. Ale já s nimi nepojedu, protože jsem moc vyčerpaný," řekl výherce reality show televize Prima bezprostředně po oznámení výsledků.

VIDEO: Jak Vladko vyhrál

Na finále reality show se do Bratislavy přišlo podívat kolem 300 lidí. Ačkoli se vysílání závěru české verze VyVolených muselo přesunout před několika týdny z pražské Harfy na bratislavskou Kolibu, každého finalistu přišla kromě nejbližších příbuzných povzbudit i řada přátel.

Video z příletu Vyvolených.

Velké české finále si nenechali ujít ani někteří ex-VyVolení  ze slovenské verze soutěže. V publiku se mihnul Šakal, který  strávil s českými finalisty ve slovenské vile několik dnů, a také  skandalózní Desperado. "Á. Desperado. Já tě znám. Já si o vás vše  nastudovala.

Takových lidí, jako ty, se docela bojím," zdravila ho moderátorka soutěže Tereza Pergnerová. Takřka čtyři hodiny v záři reflektorů publikum hodně vyčerpaly. Ze židlí přihlížející zvedl až nečekaně veselý a spontánní návrat poraženého duelanta Jindřicha Hovorky. Dobrou náladu mu nepokazilo ani to, že mu pohádková výhra unikla jen o chlup. Smíšenému česko slovenskému publiku tak na důkaz předvedl několik tančeních kreací a figur.

VyVolený vítěz Vladko naopak svou životní výhru ve stejném  čase oplakával v nejmenší místnosti prázdné slovenské vily. I  když měl dost času připravit se na možné vítězství, přetlak emocí nezastíral ani nyní. "Jsem strašně šťastný, že jsem to dokázal a že se mně to povedlo. Usmálo se na mě štěstí," řekl novinářům sedmadvacetiletý kuchař z Brna. Do podobné soutěže by se ale už prý "nikdy v životě" nepřihlásil.

Prozradil také, čemu ho účast v kontroverzní - sledované i kritizované show naučila. "Nebudu už bohužel asi tolik důvěřovat lidem. Je mi to strašně líto, že jsem k tomuto došel, ale prostě je to tak," řekl Vladko.

Autoři: ,