Pondělí 23. května 2022, svátek má Vladimír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Vladko daruje luxusní dovolenou

Magazín

  11:33
PRAHA - Nový český milionář sedmadvacetiletý Vladko Dobrovodský ještě přesně neví, co bude dělat po vítězném návratu z vily VyVolených, ani jak utratí získané peníze.

Vyvolení: Vyhrál Vladko! foto: Jan KollerČTK

Jedno je podle něj ale jisté, vyhranou luxusní dovolenou daruje bývalým "spolubydlícím", kterým ve hře štěstí tak nepřálo. Pojedou ale bez něj.  "Vím, co stoprocentně udělám. Že tu dovolenou daruji těm, co jsou tady. Ale já s nimi nepojedu, protože jsem moc vyčerpaný," řekl výherce reality show televize Prima bezprostředně po oznámení výsledků.

VIDEO: Jak Vladko vyhrál

Na finále reality show se do Bratislavy přišlo podívat kolem 300 lidí. Ačkoli se vysílání závěru české verze VyVolených muselo přesunout před několika týdny z pražské Harfy na bratislavskou Kolibu, každého finalistu přišla kromě nejbližších příbuzných povzbudit i řada přátel.

Video z příletu Vyvolených.

Velké české finále si nenechali ujít ani někteří ex-VyVolení  ze slovenské verze soutěže. V publiku se mihnul Šakal, který  strávil s českými finalisty ve slovenské vile několik dnů, a také  skandalózní Desperado. "Á. Desperado. Já tě znám. Já si o vás vše  nastudovala.

Takových lidí, jako ty, se docela bojím," zdravila ho moderátorka soutěže Tereza Pergnerová. Takřka čtyři hodiny v záři reflektorů publikum hodně vyčerpaly. Ze židlí přihlížející zvedl až nečekaně veselý a spontánní návrat poraženého duelanta Jindřicha Hovorky. Dobrou náladu mu nepokazilo ani to, že mu pohádková výhra unikla jen o chlup. Smíšenému česko slovenskému publiku tak na důkaz předvedl několik tančeních kreací a figur.

VyVolený vítěz Vladko naopak svou životní výhru ve stejném  čase oplakával v nejmenší místnosti prázdné slovenské vily. I  když měl dost času připravit se na možné vítězství, přetlak emocí nezastíral ani nyní. "Jsem strašně šťastný, že jsem to dokázal a že se mně to povedlo. Usmálo se na mě štěstí," řekl novinářům sedmadvacetiletý kuchař z Brna. Do podobné soutěže by se ale už prý "nikdy v životě" nepřihlásil.

Prozradil také, čemu ho účast v kontroverzní - sledované i kritizované show naučila. "Nebudu už bohužel asi tolik důvěřovat lidem. Je mi to strašně líto, že jsem k tomuto došel, ale prostě je to tak," řekl Vladko.

Autoři: ,

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat