Čtvrtek 1. června 2023, svátek má Laura
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Všichni už jsou ve Varech, motaj' se tam po barech

Magazín

  15:50
KARLOVY VARY - V pátek odstartuje v Karlových Varech 46. Mezinárodní filmový festival (MFF) a parta recesistů při té příležitosti natočila videoklip s názvem Všichni už jsou ve Varech, který vychází ze slavné písně Michala Tučného Všichni jsou už v Mexiku.

Záběr z videoklipu Všichni už jsou ve Varech foto: youtube.com

Autoři písně Všichni už jsou ve Varech (motaj se tam po barech) si rozhodně neberou servítky. "Všichni jsou už ve Varech, vozej si prdel v medvědech," zpívají v klipu kovbojové v lacláčích à la Michal Tučný.

"Až se zjeví černá audina, pak je jasný, že je tady Kikina," pokračuje píseň s výmluvnou fotografií Václava Klause

Klip si utahuje z divokých festivalových večírků, nezřízené konzumace alkoholu, drog a sexu s fanynkami, které nemají kde přespat. "Stačí mít dobrej pokoj v hotelu a tejden je ti líp jak v bordelu," zpívá "Michal Tučný" na houpacím křesle mezi vnadnými kovbojkami.

KARLOVARSKÝ FESTIVAL

Návštěvníci MFF si letos mohou vybírat ze 199 filmů. Z toho bude 179 celovečerních hraných a dokumentárních, ostatní jsou krátké snímky.

Podle uměleckého režiséra festivalu Karla Ocha bude na festivalu uvedeno kolem 50 filmařských debutů a asi 60 filmů premiérových, ať už půjde o první uvedení v Evropě nebo ve světovém měřítku.

Autor: