Sobota 22. června 2024, svátek má Pavla
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Výměna manželek ovládla televizní obrazovky

Magazín

  13:45
PRAHA - Český televizní trh má možná nového šampiona. Desátý díl pořadu Výměna manželek, který má v sobě prvky reality show totiž vidělo více diváků než jakýkoli díl Vyvolených a Big Brother.

Česká reality show Vyvolení foto: Lidové noviny

Podle peoplemetrového měření ATO-Mediaresearch šlo o 2,22 milionu diváků, což je v průměru 58 procent lidí, kteří si zapnuli televizi. Podobně velkou sledovanost neměl zatím žádný díl reality show VyVolení na Primě, ani Big Brother na Nově.

Závěrečná diskuse "mezi osmi očima", kde účastníci výměny mluvili o svých dojmech, pak přilákala dokonce 2,82 milionu dospělých. Jde o třetinu dospělé populace České republiky a 81 procent všech televizních diváků.

V pořadu si dvě rodiny na deset dní prohodí své matky a manželky. Ty se starají o chod pro ně v tu chvíli cizí domácnosti včetně péče o děti. Nova zaznamenává dění v rodině kamerou. Nejde ale o skrytou kameru, ale o dokument.

Toto pondělí mohli diváci sledovat snahu ženy, která dostala na starost hned pět dětí včetně dvouletých čtyřčat. Po několika dnech její pobyt kvůli dusné atmosféře skončil.

Výměnu manželek Nova vysílá jednou týdně od 5. září. Z 10 odvysílaných dílů se jich hned šest stalo nejsledovanějším večerním pořadem dne mimo zpravodajské relace.

Autor:

Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete
Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete

Ajvar skvěle dochutí všechny grilované pokrmy. V redakci jsme vyzkoušely jemný i pálivý Ajvar, který se hodí k masu i zelenině. Jaké recepty se...