Sobota 4. dubna 2020svátek má Ivana 11 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Žena ve sprše okouzlila bytového lupiče, pak ho nahá předala policii

Žena ve sprše - ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Žena ve sprše - ilustrační foto. | foto: Shutterstock

MOSKVA Vášnivé polemiky na ruských internetových fórech vyvolalo kuriózní dopadení bytového lupiče, kterého předala do rukou strážců zákona nahá majitelka příbytku na jihozápadě ruské metropole.

Dotyčná dáma, podle policejní mluvčí Iriny Jurovové velmi pohledná, po návratu z práce tolik spěchala pod sprchu, že zapomněla pořádně zavřít.

Pootevřeným dveřím neodolal kolemjdoucí lupič, osmnáctiletý mladík z Rjazaně, kterého vzápětí přilákal šum vody do koupelny. Sprchující se kráska ho zaujala natolik, že nestačil reagovat, když žena vyskočila ze sprchy a zamkla dveře bytu. Až po chvíli se vzpamatoval a zavřel se do druhé koupelny. Tam vyčkal až do příchodu policejní hlídky a nechal se zatknout.

"Nekladl odpor, ke všemu se strážcům pořádku doznal," řekl vyšetřovatel Oleg Krasnov listu Komsomolskaja pravda. Mladíkovi prý hrozí, že příští dva roky až šest let bude na sprchující se krasavice vzpomínat za mřížemi.

Policejní verze příběhu však budí pochyby, o které se vzápětí podělili uživatelé internetu. "Zapomněla zavřít dveře od bytu, od koupelny... Houby, chtěla mladíky svést, ale on se nenechal. Ze zlosti pak zavolala policii a obvinila jej z krádeže," předkládá skeptik s pseudonymem Host svou "mnohem pravděpodobnější verzi" příběhu. Dotyčná žena podle něj asi moc krásy nepobrala a vůbec je to nejspíš "pěkná potvora". Dalším diskutujícím pak nejde do hlavy, odkdy mají moskevské byty ještě druhou koupelnu, v níž by se vyplašení zloději mohli zamknout, anebo proč mladíka raději nenapadlo z bytu uprchnout.

Premium

Nemilosrdná věznice Mírov. Hodina světla denně zlomí i ty největší bosse

Věznice Mírov | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslední kamenný schod je sešlapaný, obroušený do lesku a jako by se prohýbal pod tíhou všudypřítomného zla. Denně na...

Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Ojetý vůz s DSG. Zjišťovali jsme jaké závady hrozí a kolik stojí oprava

Grzegorz Polkowski - SAMKO – servis samočinných převodovek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Rok od roku se zvyšuje poptávka po ojetých autech se samočinnými převodovkami. Je to jednoznačně důsledek jejich...

Advantage Consulting, s.r.o.
OPERÁTOR VÝROBY BEZ VÍKENDŮ

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 25 000 - 30 000 Kč