Čtvrtek 28. září 2023, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Žena ve sprše okouzlila bytového lupiče, pak ho nahá předala policii

Magazín

  9:47
MOSKVA - Vášnivé polemiky na ruských internetových fórech vyvolalo kuriózní dopadení bytového lupiče, kterého předala do rukou strážců zákona nahá majitelka příbytku na jihozápadě ruské metropole.
Žena ve sprše - ilustrační foto.

Žena ve sprše - ilustrační foto. foto: Shutterstock

Dotyčná dáma, podle policejní mluvčí Iriny Jurovové velmi pohledná, po návratu z práce tolik spěchala pod sprchu, že zapomněla pořádně zavřít.

Pootevřeným dveřím neodolal kolemjdoucí lupič, osmnáctiletý mladík z Rjazaně, kterého vzápětí přilákal šum vody do koupelny. Sprchující se kráska ho zaujala natolik, že nestačil reagovat, když žena vyskočila ze sprchy a zamkla dveře bytu. Až po chvíli se vzpamatoval a zavřel se do druhé koupelny. Tam vyčkal až do příchodu policejní hlídky a nechal se zatknout.

"Nekladl odpor, ke všemu se strážcům pořádku doznal," řekl vyšetřovatel Oleg Krasnov listu Komsomolskaja pravda. Mladíkovi prý hrozí, že příští dva roky až šest let bude na sprchující se krasavice vzpomínat za mřížemi.

Policejní verze příběhu však budí pochyby, o které se vzápětí podělili uživatelé internetu. "Zapomněla zavřít dveře od bytu, od koupelny... Houby, chtěla mladíky svést, ale on se nenechal. Ze zlosti pak zavolala policii a obvinila jej z krádeže," předkládá skeptik s pseudonymem Host svou "mnohem pravděpodobnější verzi" příběhu. Dotyčná žena podle něj asi moc krásy nepobrala a vůbec je to nejspíš "pěkná potvora". Dalším diskutujícím pak nejde do hlavy, odkdy mají moskevské byty ještě druhou koupelnu, v níž by se vyplašení zloději mohli zamknout, anebo proč mladíka raději nenapadlo z bytu uprchnout.

Autor: