Diskuse

Žralok z hotelu v Dubaji je zpět v moři. Vedení ustoupilo ekologům

Hlavní atrakce a lákadlo luxusního dubajského hotelu Atlantis - žralok velrybí - už nepluje ve svém akváriu. Vedení hotelu ustoupilo ekologům a po roce a půl se rozhodlo čtyřmetrovou parybu pustit zpět do oceánu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JV

J. Veselý

19. 3. 2010 6:56
Hm

A nenapadlo ekology že mnoho druhů už by díky Zoo neexistovalo? Až tuto jejich oběť někdo zabije bude to sna dlepší než když byla v akváriu?

0 0
možnosti

Nejčtenější

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.