Neděle 17. října 2021, svátek má Hedvika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

Kontakt tam byl! Fanoušci spekulují, co se stalo v baru, kde se covidem nakazili sportovci

Vtípek Michala Dusíka. foto: Lidovky.cz

Doporučujeme
Praha - Velmi nepříjemně dopadla párty v nočním klubu v Praze pro fotbalisty rezervních týmů Sparty, Dukly a Bohemians 1905, kteří se nakazili koronavirem údajně od mladé dívky v pražském nočním klubu. Mladí hráči se teď stali terčem vtipů na sociálních sítích.
  15:17

Restart fotbalové ligy se nesl od začátku na vlně polemiky, jak to majitel klubu Jaroslav Starka zařídí, aby Příbram v lize zůstala. Nyní, když hrozí, že tuhý boj o záchranu bude pokračovat, mu ukázali možný návod na zastavení soutěže fotbalisté z několika pražských klubů. A jak trefně připomíná komentátor České televize, už by měl začít hledat na domnělou slečnu, která toto všechno údajně spískala, spojení.

Mezi nakaženými po párty v hudebním klubu jsou podle předchozích informací médií fotbalisté rezervních týmů Sparty, Dukly či Bohemians 1905. Fotbalisté třetiligové rezervy klokanů kvůli dvěma nakaženým přerušili letní přípravu. Dukla hlásí jednoho nakaženého dorostence ve výběru do 19 let, Sparta počet nemocných neuvedla. Situace ale údajně neovlivňuje A-týmy zasažených oddílů.

Nejen tweetu Michala Dusíka se chytla řada fotbalových fanoušků. „Odborná“ veřejnost pravidelně vše probírající na internetu, která vše zná, se pustila do hledání konspirací, co se tak v onom klubu mohlo dít.

„Nejsem v obraze. Zase Peková?“ narážel jeden z příznivců na fotbalovou blogerku Šárku Pekovou.  

„Já to nebyla a ta částka taky nesouhlasí,“ zareagovala internetová celebritka nečekaně na jeho komentář památnou hláškou Tomáše Ujfalušiho, jenž se po zápase se Slovenskem z roku 2007 obhajoval z toho, že spolu s ostatními fotbalisty nevyhledával přítomnost prostitutek.

„Jak se říká u polemik o penaltových situacích - kontakt tam byl,“ oprášil staré fotbalové klišé další fanoušek.  

Podle serveru Seznam Zprávy se na sociálních sítích objevila informace, že původcem nákazy měla být osoba, která v den oslavy nejevila příznaky onemocnění. Někteří uváděli, že šlo o mladou dívku, se kterou fotbalisté přišli do kontaktu. Její údajnou podobu zveřejnil i jeden z uživatelů na Twitteru. Pokud by šlo opravdu o onu záhadnou dívku na zveřejněném obrázku, bylo by to obzvláště pikantní, protože podle jejího oblečení je fanynkou mistrovské Slavie. Její hráči zatím mezi nakaženými nejsou. Náhoda? 

„Holka koronérka,“ poznamenal jeden z diskutujících.

„To nebyla Peková. To Dáša vybírala před sezónou jízdný,“ nabídl další konspiraci jeden z uživatelů do fotbalové funkcionářky Dagmar Damkové.

Češi se prostě umí bavit, a i když jde o zcela vážnou věc, většina fanoušků našla v kauze zalíbení.  

Autoři: ,

Děti zvládnou všechno, to samé ženy. Muži však nevydrží, říká expert na přežití

Premium Tři dny trvalo pátrání po osmileté Julii z Berlína, která se v neděli ztratila rodičům u Čerchova na Domažlicku. V...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Od perfekcionisty Contadora k Pogačarovi bez nepřátel. Hvězdy očima Kreuzigera

Premium Zažil vládu Contadora i Frooma, řádění Sagana, razantní nástup Pogačara. Během šestnácti let profikariéry se vedle...

Mohlo by vás zajímat