Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav
130 let

Lidovky.cz

Hlad fanoušků Slavie. Lístky na zápas v Londýně vyprodali v noci den před začátkem prodeje

Sport

  18:57
PRAHA - Vstupenky na odvetné utkání fotbalové Slavie ve čtvrtfinále Evropské ligy na hřišti Chelsea fanoušci pražského klubu rozebrali ještě před oficiálním začátkem prodeje. Na pokladnách stadionu v Edenu se měly začít lístky prodávat dnes v devět hodin ráno, ale protože už od pátečního večera u nich stála dlouhá fronta příznivců, klub spustil prodej už v noci.

Utkání 26. kola první fotbalové ligy SK Slavia Praha - FK Jablonec. Fanoušci Slavie. foto: ČTK/AP

Lístky v předprodeji na zápas v Londýně byly určené pro majitele permanentních vstupenek. „Fanoušci se začali scházet před pokladnami již během odpoledne a před půlnocí bylo na místě několik stovek lidí. Jelikož už v té chvíli bylo jasné, že se vstupenky fanouškům ve frontě vyprodají a chtěli jsme předejít tisícům lidí čekajícím před stadionem na pokladny, rozhodli jsme se fanouškům ve frontě vyjít vstříc a otevřít pokladnu o něco dřív,“ uvedla Slavia na svém webu.

Někteří fanoušci za to klub na sociálních sítích kritizovali, jiní dřívější začátek prodeje uvítali. Podle šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka bylo rozhodnutí v takové situaci správné. „Za chybu považuji, že současně nebylo toto rozhodnutí veřejně a transparentně komunikováno, což si v noci nikdo neuvědomil,“ uvedl Tvrdík na twitteru.

Fanoušci fotbalové Slavie.
Utkání 26. kola první fotbalové ligy SK Slavia Praha - FK Jablonec. Fanoušci...

Vstupenky na domácí zápas s Chelsea se začnou prodávat v pondělí v poledne na internetu. Možnost získat je budou mít opět jen majitelé permanentek.

Slavia přivítá slavný anglický klub 11. dubna, odveta v Londýně se bude hrát o týden později.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!