17. října 2011 18:39 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Jak se Fenin zranil? Možná vypadl z okna

Česko - Lotyšsko (Fenin) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česko - Lotyšsko (Fenin) | foto: ČTK

CHOTĚBUZ/PRAHA Také vám od víkendu vrtá hlavou, jak se český fotbalista Martin Fenin přivodil krvácení do mozku? Vážné zranění, se kterým skončil v sobotu v nemocnici. Postupně začínají prosakovat informace, co se hráči bundesligové Chotěbuzi stalo. Údajně prý vypadl z okna.

Jedinou potvrzenou informací bylo dlouhou dobu jen to, že člen širšího kádru reprezentace si zdravotní potíže přivodil ve svém volném čase, mimo trénink či zápas německého týmu. Teď už je jeho stav stabilizovaný a nejmenované zdroje z fotbalistova okolí potvrdily pro deníky Sport a MF Dnes, že Fenin vypadl z okna.

Údajně měl vypadnout z okna svého bytu a hodiny ležet bezvládně na zemi, než se mu dostalo pomoci. Tuto verzi nejčastěji skloňují i sami fanoušci. "Slyšel jsem, že vypadl z okna, pravděpodobně pod vlivem drog," napsal v diskuzi na stránkách Chotěbuzi jeden z příznivců klubu. Drogy nebo alkohol, to má být další důvod Feninova těžkého zranění. Takovou variantu ale zatím nikdo povolaný nepotvrdil.

Bývalý útočník Frankfurtu, kde se neprosadil a přestoupil do svého nynějšího angažmá, měl se životosprávou problémy i v minulosti. To může být jedním z důvodů, proč někdejší hvězda mistrovství světa dvacetiletých od roku 2008 na hřištích už jen a pouze tápe.

Lidovky.cz

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.