Pátek 27. května 2022, svátek má Valdemar
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Neapoli hrozí domácí zápas Ligy mistrů v nedůstojných podmínkách. Nemám slov, reaguje trenér Ancelotti

Sport

  6:03
Neapol - Trenér Neapole Carlo Ancelotti je znepokojen stavem šaten po rekonstrukcích, které se prováděly na stadionu San Paolo. „Jsem šokován neschopností lidí, kteří mají tento případ na starost. Je to ignorace samotného klubu, jsem zděšen,“ rozčílil se Ancelotti.

Zástupci firmy, kteří mají na starost rekonstrukci stadionu Neapole. foto: Reprofoto

Druhý tým loňského ročník Serie A odehrál svá první dvě utkání mimo domácí stadion, aby mohly být práce dokončeny. Neapol hostí v prvním domácím zápase na stadionu San Paolo v sobotu Sampdorii Janov, aby v úterý čelil na svém stánku Liverpoolu ve skupinové fázi Ligy mistrů.

„Můžete zrekonstruovat za dva měsíce stadion, ale stavitelé nebyli schopni renovovat šatny,“ stěžuje si Ancelotti.

Ve čtvrtek na svém Twitteru zveřejnila Neapol video, které ukazuje nedokončenou šatnu. K vidění je lešení, kýble s barvami a nedodělané zásuvky.

V prohlášení na webových stránkách klubu Ancelotti dodal: „Viděl jsem stav šaten a nedokážu najít jakékoliv slovo. Přijal jsem žádost klubu hrát první dvě zápasy mimo náš stadion, aby mohla být rekonstrukce dokončena, jak bylo slíbeno. Kde se ale máme převléct proti Sampdorii a Liverpoolu? Jsem šokován neschopností lidí, kteří mají tento případ na starost. Je to ignorace samotného klubu, jsem zděšen,“ rozčílil se slavný trenér na webových stránkách Neapole.

„Jsem zmatena prohlášením Ancelottiho. V šatnách nás navštívil viceprezident Neapole Edoardo de Laurentis, který nás za průběžnou práci chválil,“ kontrovala architektka Filomena Smiraglia.

Pochvalu od viceprezidenta však vedení Neapole striktně odmítlo.

„Opravdu nemáme zpoždění, jedeme podle plánu,“ dušuje se Carlo Perego, jenž je za celou rekonstrukci zodpovědný.

Stihne Neapol odehrát zápas Ligy mistrů v důstojných podmínkách?

Autor:

V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Mohlo by vás zajímat