Čtvrtek 23. května 2024, svátek má Vladimír
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Sport

SLÁVISTA: Tecl lékem na potenci. Snad Nezmarův odchod nebude znát

Stanislav Tecl střílí třetí gól. foto: ČTK

Názor
Kdo z Vršovic se bál mistrovské kocoviny, může být teď klidnější. Slavia se vrátila po krátké pauze ještě daleko silnější. A že Budějovice nejsou žádná ořezávátka. Šest fíků venku je samo o sobě fantastických, debakl Jihočechů dal ale zapomenout i na další bolístku.
  18:33

Kupte útočníka, leckdo v ochozech naříkal. Chybí nám kanonýr, přidávali další. Tecl byl pro spoustu fanoušků v útoku muž na nesprávném místě. Prostě kopyto. Nyní znovuzrozený střelec pochybovačům třikrát odpověděl. Byla to náhoda, měl štěstí? To se uvidí v dalších zápasech.

Lukáš Masopust v souboji s Petrem Javorkem.
Stanislav Tecl.

Je na místě připomenout, že se v lize v červenobílém dresu nikdy za sezonu neprosadil vícekrát než třikrát. Takže už za pár dní může překonat sám sebe. A třeba z něj roste druhý Škoda, kdo ví.

Nezmar odchází ze Slavie. Funkci sportovního ředitele od září převezme Bílek

Bohužel to pro sešívané nebyl jen týden dobrých zpráv. V čele končí Jan Nezmar. Tentokrát definitivně. V minulosti si odchod z pozice sportovního manažera několikrát rozmyslel. Jeho místo zaujme Jiří Bílek, srdcař, pan kapitán, který zná prostředí klubu velmi důvěrně. A tak snad nepůjde o tak radikální změnu, jak se na první pohled zdá. 

Autor:

Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění
Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění

Spousta důchodců si dnes přivydělává, aby zvládli zaplatit stále rostoucí výdaje a nemuseli se spoléhat na pomoc svých blízkých. Podobně tomu bylo...