Sobota 28. ledna 2023, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

SLÁVISTA: Tecl lékem na potenci. Snad Nezmarův odchod nebude znát

Stanislav Tecl střílí třetí gól. foto: ČTK

Názor
Kdo z Vršovic se bál mistrovské kocoviny, může být teď klidnější. Slavia se vrátila po krátké pauze ještě daleko silnější. A že Budějovice nejsou žádná ořezávátka. Šest fíků venku je samo o sobě fantastických, debakl Jihočechů dal ale zapomenout i na další bolístku.
  18:33

Kupte útočníka, leckdo v ochozech naříkal. Chybí nám kanonýr, přidávali další. Tecl byl pro spoustu fanoušků v útoku muž na nesprávném místě. Prostě kopyto. Nyní znovuzrozený střelec pochybovačům třikrát odpověděl. Byla to náhoda, měl štěstí? To se uvidí v dalších zápasech.

Lukáš Masopust v souboji s Petrem Javorkem.
Stanislav Tecl.

Je na místě připomenout, že se v lize v červenobílém dresu nikdy za sezonu neprosadil vícekrát než třikrát. Takže už za pár dní může překonat sám sebe. A třeba z něj roste druhý Škoda, kdo ví.

Nezmar odchází ze Slavie. Funkci sportovního ředitele od září převezme Bílek

Bohužel to pro sešívané nebyl jen týden dobrých zpráv. V čele končí Jan Nezmar. Tentokrát definitivně. V minulosti si odchod z pozice sportovního manažera několikrát rozmyslel. Jeho místo zaujme Jiří Bílek, srdcař, pan kapitán, který zná prostředí klubu velmi důvěrně. A tak snad nepůjde o tak radikální změnu, jak se na první pohled zdá. 

Autor:

Vánoční kolotoč 2022 se dotočil: Jaké dárečky vám udělaly radost?
Vánoční kolotoč 2022 se dotočil: Jaké dárečky vám udělaly radost?

Už po čtrnácté jsme na konci roku roztočili oblíbený Vánoční kolotoč. Opět to bylo velkolepé. Pojďme se za Vánočním kolotočem 2022 ohlédnout a...

Mohlo by vás zajímat