Utkání o účast na olympijských hrách.
ČESKO - BĚLORUSKO 0:1 (0:0)
16:51
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Je tady konec. Bělorusko zvítězilo 1:0 a může se těšit na olympiádu. Bronzové medaile však obdrží i Češi.
90. minuta
vlajka ČR | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Tutová šance českého týmu. Kozák se prodral přes Filipenka a ocitl se sám před brankářem soupeře. Zakončení mu nevyšlo a o centimetry minul branku.
90. minuta
Vaclík intenzivně vypomáhá v poli spoluhráčům a chybí v brance. Do konce utkání zbývá minuta.
90. minuta
Základní hrací doba uplynula. Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
88. minuta
Vlajka Bělorusko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Na přízemní centr do vápna si nejlépe naběhl Filipenko a bez přípravy poslal míč kolmo na branku. Gólman Vaclík neměl šanci zasáhnout.
88. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Bělorusko vede 1:0.
87. minuta
Běloruskou akci uťal včasným vyběhnutím gólman Vaclík.
84. minuta
Po Sivakově přihrávce pálil Baga, ale z rohu pokutového území mířil mimo Vaclíkovu branku.
83. minuta
Hřiště opustil Chramosta a nahradil ho Kadlec.
82. minuta
Další žlutá karta pro českého hráče. Za šlapák ji obdržel Gecov.
78. minuta
Žlutou kartu za tvrdý počínání při hlavičkovém souboji inkasoval český útočník Kozák.
77. minuta
Češi budou hrát v oslabení. Vácha obdržel druhou žlutou kartu za úmyslnou ruku a musel opustit trávník.
75. minuta
Macvejčykův pokus o kličku na hranici velkého vápna zneškodnil pohotový Mazuch.
74. minuta
Centr Gecova do pokutového území nenašel útočníka Kozáka.
71. minuta
Šance českého týmu. Po standardní situaci Kovaříka se k hlavičce probojoval Kozák. Míč putující do branky gólman Gutor vyrazil do tyče a poté jej schoval do svých rukavic.
71. minuta
Pár desítek fanoušků na stadionu nyní skandují "Češi! Češi!"
68. minuta
Hořavova prudká přihrávka na Chramostu byla jen do ofsajdu a sudí akci zastavil.
65. minuta
Další příležitost Draguna. Po rohovém kopu se opět dostal ke střele, tu však Mazuch tečoval těsně mimo tři tyče.
64. minuta
Velká šance Draguna po rohovém kopu. Češi si špatně přebrali běloruského záložníka, který z malého vápna hlavičkoval jen těsně mimo.

GÓLY:88. Filipenko