Úterý 14. května 2024, svátek má Bonifác

49. minuta
Slavia
Pospěch se na hranici velkého vápna dostal nečekaně k míči a ihned vypálil. Jenže do míst, kde stál připravený Švenger.
48. minuta
Sparta
Jarošík z přímého kopu z 28 metrů napálil pouze slávistickou zeď.
46. minuta
důležité
Derby po přestávce pokračuje.
20:31
Hráči už se trousí na hrací plochu. V sestavách jsou změny. Kušníra nahradí Vidlička, ve Slavii Trubila vystřídá Frejlacha.
Před derby mezi fotbalisty Sparty a Slavie zadržela pražská policie podle předběžných informací deset fanoušků. Příznivci pražských týmů se totiž krátce střetli před stadionem na Letné.
45. minuta
důležité
První poločas právě skončil. Sparta po brankách Jarošíka a Krejčího vede 2:0.
45. minuta
Slavia
Blažek se rychlou kličkou zbavil Jarošíka. Sparťanská defenziva si ale s rychlým kontrem soupeře poradila a nebezpečí včas odvrátila.
44. minuta
Kadlece v úniku zastavil pomezní sudí. Sparťan byl v postavení mimo hru.
41. minuta
Petrák se efektivně zbavil dvou protihráčů, pak zvolil dlouhý nákop, a ten už sbírá obrana Sparty.
40. minuta
Góly doprovodila pyrotechnika. Dokonce se přerušuje kvůli světlici na hrací ploše.
36. minuta
gól
Sparta vede 2:0! Matějovský našel centrem úplně volného Kweuke. Jeho hlavičku ale ještě stihl Čontofalský vykopnout, ovšem přímo ke Krejčímu, který balon uklidil do odkryté brány.
35. minuta
Blažkova rána, i když měla potřebnou razanci, mezi tři Švengerovy tyče nemířila. Sparťanský gólman vratí míč do hry dlouhým výkopem.
33. minuta
Slavia
Slavia se rozhodně nepoložila. Od inkasované branky má mírnou převahu tým kouče Petrouše.
32. minuta
Slavia
Pro tečovanou střelu Jarolíma se Švenger bez potíží natáhl.
30. minuta
Slavia
Martin Hůrka si odvážnou akcí vykoledoval přímý kop. Frejlach ovšem napálil pouze Matějovského, který stál ve zdi.
27. minuta
gól
Sparta vede 1:0! Matějovský přesným centrem našel Jarošíka, který hlavičkou překonal slávistickou obranu v čele s Čontofalským.
26. minuta
Kweuke přetlačil Hubáčka a řítil se do šance. Ze střeleckého úhlu ho ovšem zkušeně vytlačil Cicmán.
25. minuta
Za ostrý skluz vidí Blažek žlutou kartu.
24. minuta
Jarošík důrazně ukončil další šanci Slavie už v zárodku. Skluzem získal balon pro Letenské.
23. minuta
Slávista Hloušek nastoupil dnes na postu levého beka a v obranné fázi má velké problémy. Ty mu dělá především dravý Václav Kadlec.