SPARTA - SLAVIA 3:0
Utkání právě skončilo. Sparta vítězí 3:0. Góly dali Jarošík, Krejčí a Grajciar.
91. minuta
Slavia
Pospěch se efektivně prosadil přes dva soupeře a odcentroval. Jarolímovi střela ale vůbec nesedla.
90. minuta
Pamič před Jarolímem raději rezolutně odkopl míč do zámezí. Rozehraje Čontofalský.
88. minuta
Utkání už se spíše dohrává. Ani jeden z týmů se už netlačí do velkých útoků.
85. minuta
Slavia
Blažek nakonec musí být střídán. Nahradí jej Paprčiak.
82. minuta
Slavia
Blažek si nabíhal na lob za obranu. U míče byl ovšem brankář Švenger a v zákroku srazil slávistického útočníka. Toho musí ošetřit.
81. minuta
Pospěch naskakoval na Nitrianského centr. Ovšem stál v postavení mimo hru a jeho střelecký pokus se nepočítá. Švenger zasahoval zbytečně.
79. minuta
Sparta
Kweuke se opět ocitl za obranou, ale z bezprostřední blízkosti trefil pouze Čontofalského.
76. minuta
Slavia
Zápotočný při rohovém kopu zapomněl na Jarolíma, který osamocený hlavičkoval. Zasáhl ovšem další obránce domácích.
74. minuta
Sešívaní se stále snaží prosazovat vzduchem. Chybí jim však přesnost, navíc hlavičkové souboje prohrávají.
70. minuta
Sparta
Sparta je "na koni" a pořádá jeden útok za druhým. Slavia nemá dost sil se pokusit Švengera alespoň ohrozit.
65. minuta
gól
Sparta vede 3:0! Grajciar uvolnil Kweukeho, který odstrčil slávistického obránce a spurtoval k Čontofalskému. Nakonec ještě míč vrátil bývalému hráči Slavie, jenž už uklidil balon do sítě.
důležité
Utkání na přímo na Letné sleduje 18 299 diváků!
61. minuta
Sparta
Sparta na place opravdu dominuje. Slávistická obrana si nemůže ani odpočinout, protože hosté balon neudrží na kopačkách a ještě na své polovině ho ztrácí.
60. minuta
Pospěch ostře ve vzduchu sestřelil Jarošíka a vidí žlutou kartu.
59. minuta
Sparta
Na Čontofalského se valí jeden útok Sparty za druhým. Kweukeho tentokrát v úniku zastavil ofsajd.
56. minuta
Sparta
Rychlý kontr Sparta nezakončila. Kweuke dostal míč do prostoru a upláchl. Přízemním centrem hledal Grajciara, aby střílel do prázdné brány, ten ale ve skluzu na nabídku nedostáhl.
53. minuta
Sparta
Matějovský pasem do uličky uvolnil Pamiče, který v souboji s Nitrianským upadl. Penalta se ale kopat nebude.