Úterý 14. května 2024, svátek má Bonifác

Diskuze

Ztratili jsme vyhraný zápas

Docela špatně se mi mluví. Byl to zápas naprosto rozdílných poločasů. Zatímco v první půli jsme byli aktivnější, tým hrál s ohromnou chutí a Turky k ničemu nepustil, ve druhém poločase se jako mávnutím kouzelného proutku všechno otočilo naruby.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

si

17. 6. 2008 20:01
Košťál odchází z reprezentace

Pane Košťál,  měl byste si uvědomit, že i ti schopní časem na svém postu zkostnatí, zapletou se do různých pavučin a prospějí i  věci, kterou milují, když  odejdou ze svých postů.  I když máte jako každý pocit, že váš následovník není tak schopný jako vy, nedbejte toho pocitu.  Odejděte z funkcionaření v kopané, asi proějete fotbalu a sobě samotnému. Vím co říkám.

0 0
možnosti

mirek

16. 6. 2008 22:36
Portugalsko 2004 ČR - Holandsko 3:2

Já vím, že se našim nepovedl obrat za patnáct minut, jako Turkům s námi, ale myslím si, že tehdy v Holandsku bylo velmi hodně těch, co si mysleli, že už to mají v kapse a že za stavu 2:0 se není čeho bát, když Češi jsou ti slabší.... A troufnu si říct, že pak kleli naprosto stejně, jako my. Takže Panenka má pravdu, stalo se.... I když nás to ještě ku.re..vsky žere...

0 0
možnosti

tosek

16. 6. 2008 17:05
Ani špatní, ani machři

Rozhodně nepatřím mezi sebemrskače, kterým cokoliv českého není dost dobré. Ale není čas podívat se pravdě do očí? Prostě jsme průměrný (tedy jistě ne špatný) evropský tým. Nestačíme na Ghanu, nestačíme na Turecko. Nejsme tedy špatní, ale nejsme takoví machři, jak jsme si (ano, i já), ještě před pár dny mysleli.

0 0
možnosti

Roines

16. 6. 2008 13:47
To se stává.

Vroce1958 na MS v zápase se SRN vyrobil brankař Dolejší školáckou chybu a my nepostoupili ze skupiny. V roce 1962 na MS v CHile byl brankař Schroif vyhlášen nejlepším brankařem mistrovství a ve finále po jeho hrubce jsme dostali branku.

0 0
možnosti

Simon

16. 6. 2008 12:50
To je děs...

.. číst příspěvky uživatelů do téhle diskuze. Řekl bych že IQ předchozích přispěvatelů nepřesáhlo počet hráčů fotbalového zápasu.:-P

Jak psal pan Panenka: Prohralo se, žadná tragedie. To se prostě stává. Škoda, řekl bych, že někdo jako Koller si zasloužil lepší loučení s reprezentací.