Gól! Slavia snižuje. Stav utkání je 4:1 pro Třinec.
Třinec
Třinec už hraje ve čtyřech.
41. minuta
Slavia
Slavia bude hrát přesilovku 5 na 3. Vteřinu před koncem druhého dějství byl za sekání vyloučen Hrabal a po minutě hry třetího dějství si dvě minuty trestu za hru vysokou holí půjde odsedět Adamský.
41. minuta
důležité
Začala třetí třenina zápasu.
40. minuta
důležité
Druhá třetina je u konce. Zcela ji ovládli hokejisté Třince a v součtu s první třetinou vedou už 4:0.
40. minuta
Slavia
Slavii přesilovka příliš nevyšla. Kromě pokusů Tomici a Kuboše si nic nevypracovali.
38. minuta
Slavia
Slavia bude mít při přesilovce šanci snížit. Za držení hole si půjde dvě minuty trestu odsedět Orsava.
37. minuta
Slavia
Slavia hraje v plném počtu. Doležal je na ledě.
35. minuta
Slavia
Z ničeho nic se při oslabení v obrovské šanci objevil Vondrka. Hamerlík se štěstím jeho pokus chytil do lapačky.
35. minuta
Slavia
Dlouhá hra v početní výhodě Třince sice skončila, ale následně začala klasická dvouminutová. Na dvě minuty byl za sekání vyloučen slávista Doležal.
34. minuta
Třinec
Během početní výhody se do šance prodral i Kohn. Ani on neuspěl, ovšem domácí diváci se skvěle baví. Třinec si druhou třetinu užívá.
33. minuta
Třinec
V dalším pokračování přesilovky si třinečtí hokejisté po parádní kombinaci vypracovali velkou šanci, ale Varaďa ležícího Furcha nepřestřelil.
31. minuta
Slavia
Brankář Miroslav Kopřiva opouští branku a místo mezi tyčemi přenechá svému náhradníkovi Dominiku Furchovi.
31. minuta
Třinec
Už druhou branku utkání vstřelil obránce Lukáš Zíb. Jeho dělovka od modré čáry proklouzla až do branky.
31. minuta
gól
A Třinec trestá. Přesilovku využívá a vede už 4:0.
30. minuta
důležité
Jaškin nevybíravým způsobem poslal k ledu Koudelku a na ledě se strhla bitka. Pro mladého slávistického útočníka zápas skončil. Kromě osobního trestu dostal i pět minut, které Slavia bude muset odbránit v oslabení.
28. minuta
Třinec
Stejně jako druhou, tak i třetí branku vstřelil obránce. Krajíček dostal kotouč mezi kruhy a z otočky trefil přesně horní růžek branky bezmocného Kopřivy.
28. minuta
gól
Gól! Třinec vede 3:0.
26. minuta
Třinec
Svou druhou přesilovou hru už Třinec v braku proměnil. Po Bonkově přihrávce nepříliš razantní střelou od modré propálil vše, co mu stálo v cestě, obránce Lukáš Zíb