Pondělí 4. prosince 2023, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Vítězství na ledě i parketě. Kanaďané pili vodku po litrech a odjeli s dívkami na hotel

Sport

  6:00
PETROHRAD/PRAHA - Že to Kanaďané umí na ledě, o tom není žádných pochyb. Hokejisté javorových listů to však dokážou pořádně roztočit v hospodách a následně i na parketě. Už loni o tom přesvědčili na šampionátu v Praze hvězdní Sidney Crosby či Claude Giroux, letos v Petrohradu se hned od úvodu MS činí jejich nástupci.

Na Kanaďanech nenechala pijatika žádnou újmu. Maďary rozdrtili 7:1. foto: ČTK/AP

Loni byla jejich útočištěm po celou dobu šampionátu proslulá Restaurace Kozička, odkud si někteří hokejisté odváželi s sebou na pokoj třeba i čtyři slečny.

Ani to však kanadským hokejistům neubralo síly a suverénním způsobem ovládli celý šampionát.

Letos to vypadá na podobný příběh. Kanaďané v úvodním zápase šampionátu v pátek smetli loni bronzové Američany 5:1. A to pochopitelně chtělo pořádnou pozápasovou oslavu.

Podle ruského serveru lifenews78.ru zamířili Kanaďané do jedné z nejluxusnějších petrohradských restaurací, poté se přemístili do ruské „kozičky“ a tam měli podle svědků vypít přímo z láhve několik litrů vodky.

Chtěli si totiž dodat kuráže, aby pak oslovili několik místních slečen, které si pak odvezli sebou do týmového autobusu. Ke svému hotelu pak přijeli až v šest hodin ráno.

Podívejte se na ranní příjezd kanadských hokejistů k hotelu

„Při flirtu s ruskými děvčaty jim jazyková bariéra vůbec nepřekážela. V tomto směru to šlo nejlépe Benovi Huttonovi (obránci Vancouveru) a Tayloru Hallovi (útočníkovi Edmontonu),“ referuje ruský server.

„A především Hall, který vstřelil proti Američanům jeden z gólů, tancoval, jako by neměl v nohách těžký zápas,“ doplnil lifenews78.ru.

Další z úspěšných střelců Brendan Gallagher však novinářům v sobotu tvrdil, že nešlo o žádné orgie.

Vadim Šipačjov a Anton Bělov poslali k zemi společnými silami Artěmiho Lakizu.
Ruský trenér na kazašské lavičce Andrej Nazarov dává svým hráčům kázání během...

„Měli jsme jen společnou týmovou večeři, kde jsme oslavili mé 24. narozeniny,“ uvedl útočník Montrealu.

„K žádnému pozdnímu příjezdu nedošlo. Měli jsme jen problém dostat se přes most. Dokázali jsem však potom najít cestu zpět,“ doplnil.

Ať už to bylo s příjezdem Kanaďanů ke svému hotelu jakkoliv, na Kanaďanech to nenechalo žádnou újmu. V nedělním duelu smetli Maďarsko 7:1.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!