Středa 20. října 2021, svátek má Vendelín
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Rozchod dua Kiki a Maki? Jako kdyby Jágr poslal Kladno do pr....

Sport

  9:00
PRAHA - Ještě do minulého týdne nebyl na většině stadionů ani led, teprve nyní začínají extraligové týmy vyjíždět k prvním tréninkům. Spánkem spravedlivých „spí“ i kauza údajné korupce bývalého reprezentačního trenéra Vladimíra Růžičky.

Česká dvojice Kristýna Kolocová a Markéta Slukoková. foto: ČTK

Její hlavní aktér se v klidu připravuje na sezonu s Chomutovem a vypráví, že necítí tlak, protože je léto a slibuje ofenzivní hokej. Ostatně podpořil ho i nový trenér národního týmu Vladimír Vůjtek, který děl: „Jsem na jeho straně.“ 

V rozhovoru v LN ještě uvedl, že „hodně lidí, co ho odsuzují, neví, o co se jedná. My, co do hokeje trošku děláme, tušíme, co se asi mohlo stát...“.

Zapomenut je i poslední vítěz NHL z Chicaga, zbývá už jen drobnost – zajuchat si se Stanley Cupem. Jedna z nejstarších sportovních trofejí dorazí po roce i do Česka, obránce Michal Rozsíval ji národu ukáže během srpna.

V době hokejového prázdna si tedy autor rubriky Zakázané uvolnění (rubrika Sportovní postřeh vychází každý čtvrtek v LN) dovolí zabruslit až do písku. Českým sportovním světem totiž hýbe ožehavá událost. 

Ne, není řeč o boji Sparty a Plzně o Ligu mistrů. Kiki a Maki se rozešly, a to nejen na kurtu! Kiki – Kristýna Kolocová, Maki – Markéta Sluková, jinak též nejlepší české plážové volejbalistky.

Nyní se tyhle dvě slečny rozdělily, což v hokejovém přirovnání je, jako kdyby Jaromír Jágr řekl, že už nechce mít s Kladnem nic společného. 

Tyhle holky spolu seděly už v školních škamnech, kamarádily se a pak se staly i spoluhráčkami, které dokázaly na olympijských hrách v Londýně vybojovat skvělé páté místo. Fanoušci poté netrpělivě vyhlíželi hry v Brazílii, které mohly být pro český pár vrcholem.

Jenže minulý týden zcela nečekaně prosákly informace o konci. Jistě, mohla zafungovat ponorková nemoc, navíc Maki je zasnoubená s trenérem, což také mohlo – i přes hlasitá popření všech tří – přinášet potíže. 

Fanoušci nyní smutní, že ony české krasavice v oblečení, které víc odhaluje, než skrývá, už spolu neuvidí. 

Jenže faktem je, že sponzoři kroutí hlavou a experti si klepou na čelo. Rozchod všichni zasvěcení berou jako obrovskou chybu a to nejen z marketingového, ale i sportovního hlediska.

Sport není jen fyzická dřina, ale také tvrdý byznys. Týká se i dnes už bývalé...
Kristýna Kolocová a Markéta Sluková se staly tváří kampaně benzinové pumpy OMV,...

Jak poznamenal jeden nejmenovaný kolega na Facebooku – rozchod Kiki a Maki je poslední důvod, kvůli kterému média píší o plážovém volejbale. Tedy do doby, než se holky k sobě vrátí…

Hezké léto a příště v Zakázaném uvolnění snad už jen o hokeji.

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Test sluchátek: Z šesti novinek nás nejvíce nadchly ty nejlevnější

Premium Test zcela bezdrátových sluchátek přinesl docela neobvyklé překvapení: úplně nejlevnější model v celkovém hodnocení...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...