Neděle 25. února 2024, svátek má Liliana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Odvržená Kiki už má po hořkém volejbalovém rozchodu novou parťačku

Sport

  19:08
PRAHA - Minulé pondělí seděla na tiskové konferenci, kde se oznamoval konec její spolupráce s Markétou Slukovou, a nešťastně říkala: „Zatím si neumím představit, že se v Česku dá vůbec někdo najít, s kým by spolupráce na vrcholné úrovni dávala smysl.“ Teď už ale plážová volejbalistka Kristýna Kolocová novou spoluhráčku má: domácí zápasy odehraje po boku 33leté Hany Skalníkové.

Kristýna Kolocová. foto: facebook.com

Premiéru zažijí už příští víkend na turnaji Super Cup v Praze.

Hana Skalníková

„Jsem ráda, že jako relativně pořád ještě novopečená maminka moji nabídku přijala a doufám, že nám to spolu půjde a hlavně že nás to bude bavit,“ napsala Kolocová na Facebooku.

Skalníková se ještě pod dívčím jménem Klapalová zúčastnila olympiády v Londýně 2012, kde po boku Lenky Háječkové skončila na 17. místě. Obě už nyní mají dítě, Háječková se pozvolna chystá na trenérskou kariéru.

„V následujících týdnech budu hrát s Hankou pro radost. A dál? Dál se uvidí. Vše promýšlím, zjišťuju možnosti,“ uvedla Kolocová, která přes deset let tvořila úspěšný pár právě se Slukovou. Minulý týden se ale rozešly kvůli herní krizi.

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková se staly tváří kampaně benzinové pumpy OMV,...
VÍTĚZNÉ OBJETÍ. Markéta Sluková samou radostí zalehla Kristýnu Kolocovou.
Autor:

Rozdáváme batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced ZDARMA!
Rozdáváme batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced ZDARMA!

Hledáme maminky, které s námi otestují oblíbené batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced. Obsahuje důležité vitamíny a minerály, včetně vitamínů A, C a...