Pondělí 28. listopadu 2022, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Odvržená Kiki už má po hořkém volejbalovém rozchodu novou parťačku

Sport

  19:08
PRAHA - Minulé pondělí seděla na tiskové konferenci, kde se oznamoval konec její spolupráce s Markétou Slukovou, a nešťastně říkala: „Zatím si neumím představit, že se v Česku dá vůbec někdo najít, s kým by spolupráce na vrcholné úrovni dávala smysl.“ Teď už ale plážová volejbalistka Kristýna Kolocová novou spoluhráčku má: domácí zápasy odehraje po boku 33leté Hany Skalníkové.

Kristýna Kolocová. foto: facebook.com

Premiéru zažijí už příští víkend na turnaji Super Cup v Praze.

Hana Skalníková

„Jsem ráda, že jako relativně pořád ještě novopečená maminka moji nabídku přijala a doufám, že nám to spolu půjde a hlavně že nás to bude bavit,“ napsala Kolocová na Facebooku.

Skalníková se ještě pod dívčím jménem Klapalová zúčastnila olympiády v Londýně 2012, kde po boku Lenky Háječkové skončila na 17. místě. Obě už nyní mají dítě, Háječková se pozvolna chystá na trenérskou kariéru.

„V následujících týdnech budu hrát s Hankou pro radost. A dál? Dál se uvidí. Vše promýšlím, zjišťuju možnosti,“ uvedla Kolocová, která přes deset let tvořila úspěšný pár právě se Slukovou. Minulý týden se ale rozešly kvůli herní krizi.

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková se staly tváří kampaně benzinové pumpy OMV,...
VÍTĚZNÉ OBJETÍ. Markéta Sluková samou radostí zalehla Kristýnu Kolocovou.
Autor:

Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP
Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP

Honí vás mlsná? Co místo bramborových chipsů sáhnout po červících? Budete se divit, ale takhle pochoutka se skvěle hodí pro narozeninové oslavy,...

Mohlo by vás zajímat