14. prosince 2012 8:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Jen ať si vodní slalomáři v klidu trénují

Vavřinec Hradilek se stříbrnou medailí | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vavřinec Hradilek se stříbrnou medailí | foto: ČTK

PRAHA K neobvyklému kroku přikročila trenérská rada vodního slalomu. Kajakář Vavřinec Hradilek a deblkanoisté Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem, stříbrný olympijský medailista a letošní mistři Evropy, se nemusí zúčastnit jarních kvalifikací o místa v reprezentaci v sezoně, jež vyvrcholí zářijovým mistrovstvím světa v Praze.

Což může vyvolat zlou krev. V daných disciplínách tak namísto o tři budou ostatní závodníci usilovat již jen o dvě pozice v národním týmu. Jenže pražský šampionát všemu dává pikantní příchuť. Veřejnost sice může být zvědavá na bitvy o medaile, ale ještě víc v nich bude chtít spatřit české hvězdy a výjimečné závodníky.

Těmi zmínění tři vodáci nepochybně jsou, jde o jediné české medailisty z divoké vody v letošním roce. Je přece jasné, že Hradilek a spol. nebudou místo účasti v kvalifikaci či chystání se na sezonu ležet se založenýma rukama.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!