Neděle 19. května 2024, svátek má Ivo
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Poprad jako špatný příklad

Sport

  3:00
PRAHA - Netík, Mihálik, Chabada, Duba, Pilař, Kristek. Není to krátký seznam, což? Všechny tyto hokejisty popradský Lev rozpustil všude možně po Evropě během pěti posledních dnů. Od Vánoc se dostal už na číslo 11 a odchod se nevyhnul třeba ani slovenské ikoně Ladislavu Nagymu, jenž byl tváří týmu.

Brankář Duba už za popradský Lev v KHL nehraje foto: ČTK

Zběsile rozdávačná nálada má pro zoufalý klub jediné vysvětlení – postavení v tabulce. Lev při své premiéře v KHL už ztratil šanci na play off, a když ne sportovní úspěch, tak alespoň něco do kasy.

Celé je to vlastně živá představa toho, jaký scénář může provázet extraligu v případě jejího uzavření, o němž české kluby tak horlivě a se zájmem uvažují. Proč by v podobné situaci, v jaké je dnes Poprad, odmítaly šanci výdělku...

Jejich argumentem je nový hrací systém zaručující boj do posledních kol. Ale sledovali byste s vášní něco, co ve vás budí rozpaky?

Rozdáváme samoopalovací fluid ZDARMA
Rozdáváme samoopalovací fluid ZDARMA

Toužíte po dokonalé letní barvičce bez rizika spálení? Vyzkoušejte lehký přírodní samoopalovací krém na obličej i tělo od Manufaktury. Zapojte se...