Pondělí 2. srpna 2021, svátek má Gustav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Pryč se zoufalstvím, trenére Bílku

Sport

  9:00
PRAHA - Co bylo, to bylo. Už se nepatlejme v minulých problémech a přijměme verzi trenéra Bílka. Když vzáří prohráli čeští fotbalisté s Litvou, potkal je den blbec. Kouč stanovil správnou taktiku, poslal na hřiště nejlepší možné hráče, jen ten gól ne a ne dát. Prostě smůla.

Václav Kadlec (vlevo) a Michal Bílek na tréninku reprezentace foto: ČTK

Doporučení pro každého, kdo zmíněné teorii nevěří: zůstaňte zticha do dnešního večera. Až potom je možné dělat závěry. Uvidí se, jestli počet Bílkových kritiků vzroste, nebo mu naopak bude lepší poprvé zatleskat.

Pokud by trenérova koncepce selhala také ve druhém kvalifikačním vystoupení, bude nad slunce jasné, že stojí na pořádně vratkých základech. Skotsko je nutné porazit, i když se potřebný výsledek na trávníku zrodí císařským řezem a diváky, kteří se vypraví do Edenu, z toho budou bolet oči.

Reprezentace se totiž dostala do svízelné situace a potřebuje ukázat, že umí navodit jiné pocity než vztek a zoufalství. Jinak už nebude na co se vymluvit.

Autor:
Témata: Litva, Skotsko, trenér

LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen
LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Sdílejte svoje oblíbená místa, hodnoťte tipy ostatních, hrajte o...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat