Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír

UTKÁNÍ ČESKO-FINSKO SLEDUJEME V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Je konec, jeden velký olympijský sen končí. Jágr, Vokoun a další přišli o jedinečnou šanci minimálně obhájit bronz z Turína. Nejlepší zápas na turnaji prohráváme. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemné ráno i den.
60. minuta
vlajka ČR | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Začínají téct českým hráčům nervy, teď se ohnal Židlický po Hagmanovi. Češi hrají další power play.
59. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Je rozhodnuto, Filppula trefil prázdou českou branku.
58. minuta
Plekanec tečoval nahození Hejdy, Kiprusoff opět se štěstím, následně stejně se štěstím vyrazí teč Jágra.
56. minuta
vlajka Finsko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
V další šanci se v rozevřené české obraně objevil Hagman, tentokrát ale neuspěl.
54. minuta
Kubina zastavil čistě Hagmana, ale spadla mu helma a musel si pro ni dojet. A Finové toho využili - Niskala vystřelil od modré a nestřežený Hagman tečoval před brankou - 0:1!
54. minuta
Finové cítí šanci, Salo sestřelil Krejčího, první polovinu oslabení Češi ubránili.
52. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Atakovaný Erat vyhodil v obranném pásmu puk do hlediště, a jdeme do čtyř.
Teď máme navrch, ale finská obrana má velké štěstí!
51. minuta
Bratrská spolupráce Michálků - útočník Milan vybojoval puk, nabil Zbyňkovi, jeho střela skončila těsně mimo.
50. minuta
Obří šance!!!!! Tři na dva v podání nejlepších českých hráčů Jágra-Eliáše-Plekance končí střelou Eliáše, ten ji ale uspěchal. Nevyšla ani dorážka Jágra, byl už blízko u Kiprusoffa.
49. minuta
Opět zahrozil Hagman, Vokoun měl ale štěstí, pomohl mu i Kubina.
49. minuta
Vypadá to, že Červenka se na ledě ještě objeví a jeho teč nadělala Kiprusoffovi velké problémy.
48. minuta
V další obrovské šanci Milan Michálek, fotbalová patička po přihrávce Čajánka ale v brance také neskončila.
48. minuta
Hrajeme již jen na tři pětky - sedí Červenka, Rolinek a Vašíček.
46. minuta
Jágr v obrovské šanci, nejprve trefil obránce, dostal se k dorážce, Kiprusoff ležel na ledě, ale české hvězdě přeskočil puk při dorážce hůl.
45. minuta
Hraje se stále v obrovském tempu, mírně navrch mají opticky Finové, do šancí se ale nedostává ani jedna strana.
43. minuta
Nyní se aktivitu přihlásili také Češi, Krejčího střelu zmezikruží vytěsnil Kiprusoff ramenem.