24. února 2019 16:02 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Hamilton překvapil hrou na klavír, vybral si hit od skupiny Queen

Pilot formule 1 Lewis Hamilton je i schopným klavíristou. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pilot formule 1 Lewis Hamilton je i schopným klavíristou. | foto: Instagram.

Londýn / Praha Pilot formule 1 Lewis Hamilton ukázal, že by se neztratil ani jako dobrý klavírista. Na videu, které umístil na svůj Instagram, se po sérii testů za volantem svého vozu posadil ke klavíru ve svém londýnském domě. A skladbou Bohemian Rhapsody od kapely Queen potěšil řadu svých příznivců.

„Jen jsem se chtěl s vámi podělit o tohle video . Konečně jsem doma. Jsem šťastný, a tato píseň mi už dlouho hrála v hlavě, tak jsem si sedl ke klavíru,“ napsal jezdec stáje Mercedes, který ale během testování ve španělské Barceloně neoslnil, rychlejší je jak Ferrari, tak i Red Bull.

„Chci, abyste věděli, že nejsem ve všem dobrý, ale chci všechno vyzkoušet. Ne vždy vám sem dávám všechny mé činnosti, a obvykle dělám řadu chyb. Ale snažím se to zlepšovat stejně, jako jsem se zlepšoval za volantem. Stejně tak ani vy byste neměli nic vzdávat, a to zejména věci, pramenící z vašich vlastních snů,“ dodal Hamilton.