Neděle 19. května 2024, svátek má Ivo
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Lady Gaga předvedla velkolepou show a uchvátila Super Bowl sestoupením z nebes

Sport

  17:30
houston - Nejen senzační obrat a výhru New England Patriots v prodloužení, ale především velkolepou show v podání zpěvačky Lady Gaga přinesl 51. ročník Superbowlu s Atlantou Falcons.

V poločasové show vystoupí i Lady Gaga. foto: Reuters

Historický zvrat. Patrioti vyhráli svůj pátý Super Bowl v prodloužení

Senzační obrat z 3:28 na konečných 34:28 v prodloužení, pátý triumf hrající legendy Toma Bradyho, ale i parádní přestávkovou show nabídlo nedělní finále NFL na NRG Stadium v Hostounu.

Nejsledovanější událost v roku, kterou v televizi sleduje kolem 150 milionů diváků, upoutal tradičně pauza mezi poločasy, kterou vyplnila třicetiletá americká zpěvačka Lady Gaga se zkrácenými verzemi svých největších hitů.

Lady Gaga vystoupí v poločasové show 51. Super Bowlu.
Quarterback New England Patriots Tom Brady.

Osmnáctiminutové představení pak doplnila světelná show, které tleskalo 71 795 diváků na stadionu. Mezi nimi byli například Elton John, John Travolta, Mark Wahlberg a Gisele Bündchen, slavná brazilská modelka a Bradyho manželka.

Její 39letý muž vyrovnal s pěti mistrovskými prsteny rekord Charlese Haleyho a byl počtvrté vyhlášen nejužitečnějším hráčem Super Bowlu.

Zobrazit celou fotogalerii

Prohlédněte si pohodlně všechny fotografie

Autor:

Rozdáváme batolecí mléko ZDARMA
Rozdáváme batolecí mléko ZDARMA

Na cestě mateřstvím se potkáváme s různými výzvami. V případě výživy našich nejmenších představuje kojení ten nejlepší základ. Pokud však kojení...