28. května 2019 6:00 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Matka a šampionka. Williamsová uhranula Paříž svým novým zebřím oděvem

Williamsová pojmenovala svůj outfit slovem Zebra. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Williamsová pojmenovala svůj outfit slovem Zebra. | foto: Instagram.

Paříž Rok poté, co tenistka Serena Williamsová šokovala diváky druhého grandslamu sezony tím, že si oblékla dres ala černý panter, se Američanka rozhodla pro jiný výrazný outfit. Do prvního duelu vyběhla v dresu se zebřími pruhy.

Třiadvacetinásobná vítězka grandslamu už dříve své oblečení představila. Na první pohled to vypadá jako černé a bílé pruhy, jenže na bližší podívání se na jejím dresu skrývají slova jako matka, šampionka, královna nebo božská - ve francouzštině.

Svůj oděv představila na Instagramu.

Serena Williamsová při představení modelu na French Open.

Serena Williamsová při představení modelu na French Open.

Serena Williamsová s módním návrhářem.

Serena Williamsová s módním návrhářem.

V loňském roce měla tzv. kočičí oblek, který donutil prezidenta Francouzské tenisové federace Bernarda Giudicelliho říci, že „by zavedl nový dress code pro hráče a hráčky, aby trochu zmírnil jejich módní výstřelky,“ protože „si myslí, že se občas zachází až příliš daleko“.

Na to mu Williamsová vzkázala, že její tehdejší oblek byl mimořádně praktický. A stejně tak byl i určitým vyznáním módního vkusu.

Ve svém včerejším duelu s Ruskou Diatčenkovou sice prohrála první set 2-6, jenže v dalších dvou setech povolila outsiderce jediný game a pronikla do druhého kola.

Na módní kreace americké tenistky se můžete podívat do následující galerie.

Tenistka Serena Williamsová v šatech Armani Privé
Serena Williams se s Kristýnou Plíškovou dlouho trápila, nakonec zvítězila 7:6...