Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Nejčtenější články roku 2009: Vládnou box a roztržené plavky

Sport

  7:41
PRAHA - Konec roku je téměř zde. Ideální to čas bilancování, hodnocení a oceňování. To vše v jednom přináší následující článek. Strávili jste s námi dalších 365 dní a nelze je hodnotit jinak než pozitivně. Což ostatně dokazují statistiky, které vše pečlivě zaznamenávají. Objektivnější hodnocení spokojenosti být nemůže.

Flavia Zoccariová a její "plavky". foto: www.thesun.co.uk

A co řeč čísel ukazuje? Že si cestu na stránky Sportreport.cz našlo o 50% více čtenářů než v roce 2008. A počet vracejících se návštěvníků se zvýšil dokonce téměř dvojnásobně. Celá sportovní redakce LN vám tímto děkuje za přízeň a věří, že si vaši důvěru zaslouží také v roce 2010. Zde je TOP 5 nejčtenějších článku Sportreport.cz a následně i TOP články jednotlivých rubrik.

5. Mario Lemieux zuří, fotky ze soukromé oslavy jsou na internetu:
Party v domě Maria Lemieuxe.
Oslavy Stanley Cupu byly vždy bouřlivé a když se to letos v červnu povedlo mladé partě Pittsburghu Penguins v čele s hvězdným duem Crosby-Malkin, nemohlo tomu být jinak. Zvlášť, když se svými hráči slavil i spolumajitel klubu a jeden z nejlepších hokejistů historie Mario Lemieux. Fotky z oslav se staly hitem.

4. Boxerská krádež? Haye porazil Valujeva na body a je šampionem:
První, ale ne jediný důkaz toho, nakolik populárním se stal na našich stránkách profesionální box. Letos v listopadu dokázal sebrat titul téměř neporazitelnému obru Nikolaji Valujevovi britský vyzyvatel David Haye. Výsledek a nejen on vás zaujal natolik, že se článek dostal až na 4. místo v čtenosti.

3. Prokletí hřebčína Albertovec: další smrt na Velké pardubické:
Článek o smutných nezdarech hřebčína Albertovec na nejslavnějším překážkovém závodě ve střední Evropě.

2. Vitalij Kličko smetl Chrise Arreolu v deseti kolech, ten se v ringu rozbrečel:
Vitalij Kličko vs. Chris Arreola.

A je tu opět box. Tentokrát jej váš zájem dostal až na druhé místo. Když jsme před více jak rokem s boxerskými články na Sportreport.cz začali, málokdo v redakci věřil v úspěch. Opak byl pravdou, navíc zájem o tento sport neustále roste. Reportáž z duelu Vitalije Klička s Chrisem Arreolou o mistrovský titul WBC budiž důkazem. On-line přenosy, aktuality a exklusivní reportáže především z českého prostředí vás čekají také v roce 2010.

1. Sexy italskou kraulařku zradily plavky, byla diskvalifikována:
Krásná žena a roztržené plavky? Překvapivý úspěch a suverénní první místo. Důkaz, že rubrika zajímavost nemá svůj název jen tak pro nic, za nic.

POŘADÍ V JEDNOTLIVÝCH RUBRIKÁCH (pokud se již umístili v TOP 5 následuje další v pořadí):
Fotbal:
Řepka se popral na žákovském turnaji Kontroverzní obránce pražské Sparty nikdy nenudil a nikdy nudit nebude.

Hokej: V hokeji nám ujel vlak, říká hvězdný Jágr Otevřená zpověď nejlepšího českého hokejisty historie po nezdaru na posledním MS.

Názory: Trapný apríl od Rady i Novy Kolega Michal Šroubek výstižně zhodnotil vystoupení nejen českých fotbalistů na Letné proti Slovensku.

Ostatní sporty: Šach. Mat. A nejlepší česká šachistka končí Že nejde ženská krása a inteligence dohromady? Rozhovor Jiřího Jakoubka s nejlepší českou šachistkou opět potvrzuje opak.

Rozhovory: Kubíček: Český fotbal by rodinný podnik. Gangsteři A opět fotbalové téma. V rozhovoru Pavla Kalouše olomoucký šéf Jiří Kubíček rozhodně své kolegy-funkcionáře nešetří.

Zajímavosti: Boj Anderlechtu s Lutychem zkazil brutální zákrok Witsela Brutalita a následná ignorace belgického mladíka překvapila nejen fotbalového fanouška.

Autor:

Rozdáváme Bi-Oil ZDARMA
Rozdáváme Bi-Oil ZDARMA

Maminky, pojďme si po sérii dětského testování dopřát také něco pro sebe. Ať už vás trápí strie, jizvy, dehydrovaná pokožka, pigmentové skvrny nebo...