Pondělí 11. prosince 2023, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

Překvapení play off divoce fandí i bývalý prezidentský kandidát

Bývalý prezidentský kandidát Mitt Romney. foto: Reuters

Salt Lake City - Basketbalisté Utahu Jazz jsou zatím příjemným překvapením prvního kola play off NBA. Jako pátý nasazený tým vedou po čtyřech zápasech nad čtvrtou Oklahomou City 3:1 na zápasy a jsou krok od překvapivého postupu. Jejich velkým fanouškem je i bývalý kandidát na prezidenta Mitt Romney.
  19:00

Jazz v čele s hvězdným nováčkem Donovanem Mitchellem vyhráli oba domácí zápasy, naposledy v noci z pondělí na úterý 113:96. Mitchell nasázel 33 bodů a pokračuje v překonávání rekordů pro nováčky v jejich prvních zápasech v play off. Událostí večera byl však výstup republikánského kandidáta do senátu za stát Utah Mitta Romneyho.

24.dubna 2018 v 05:47, příspěvek archivován: 24.dubna 2018 v 17:33

VIDEO: This game has everything, including Mitt Romney taunting Westbrook lol https://t.co/dGmu2v9RFy

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

This game has everything, including Mitt Romney taunting Westbrook lol https://t.co/dGmu2v9RFy

Romney je známý jako neúspěšný kandidát na prezidenta v roce 2012, kdy prohrál s Barackem Obamou. Teď je však rodák z Detroitu známý v Salt Lake City, kde tráví hodně času a chce být viděn na veřejnosti.

Basketbal ho zjevně baví a celkem mu i rozumí. Na utkání se objevil v jedné s předních řad a přes košili měl na sobě personalizovaný dres Utahu s vlastním jménem a číslem 5.

24.dubna 2018 v 06:11, příspěvek archivován: 24.dubna 2018 v 17:33

@TimBontemps https://t.co/H1vp3vH4rZ

Svou chvíli slávy si prožil těsně před koncem poločasu, když po čtvrtém faulu hlavní hvězdy Oklahomy Russella Westbrooka opoře soupeře divoce mával a ukazoval mu čtyři prsty na znamení počtu faulů.

Díky sociálním sítím se Romneyho kousek stal slavným. Jestli mu pomůže získat voliče, to se dozví až na podzim, kdy ho čekají volby do senátu.

Autor:

Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca
Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca

Chladící tašky jsou užitečné pro udržení potravin a nápojů chladných, když jste mimo domov. Jsou skvělé i pro každodenní použití, například při...