Neděle 28. dubna 2024, svátek má Vlastislav

Bouzková postoupila přes Sorribesovou v Indian Wells do druhého kola

Marie Bouzková foto: Reuters

Tenistka Marie Bouzková postoupila na turnaji v Indian Wells hladce do druhého kola. Španělku Saru Sorribesovou, s níž hrává čtyřhru a společně v minulosti získaly dva deblové tituly, porazila za 76 minut 6:1, 6:1. Ve čtvrtek se spolu v kalifornské poušti postaví na kurt znovu, tentokrát ale na stejnou stranu dvorce k zápasu prvního kola čtyřhry.
  22:31

Pětadvacetiletá Bouzková se v utkání opírala o spolehlivý servis a v prvním setu nenabídla soupeřce jedinou šanci k brejku. Sama naopak všechny své tři příležitosti využila. Jediné zaváhání na podání předvedla v úvodním gamu druhého setu, na ztrátu podání ale dokázala okamžitě zareagovat, získala dalších šest her v řadě a zápas při prvním mečbolu ukončila.

O postup do třetího kola dvouhry se Bouzková utká s 28. nasazenou Anastasií Potapovovou, která měla na úvod volný los.