Středa 19. června 2024, svátek má Leoš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Vyhrál svému týmu zápas, ale ani tak ho v restauraci neusadili

Sport

  6:00
Milwaukee - Janis Adetokunbo zřejmě ještě není takovou hvězdou, jakou si myslí. Třiadvacetiletý řecký basketbalista sice dovedl v play off NBA své Milwaukee k vyrovnání série prvního kola s Bostonem na 2:2, i tak se ale nedočkal stolu ve své oblíbené restauraci.

Janis Adetokunbo z Milwaukee Bucks. foto: ČTK/AP

Restaurant BelAir Cantina, kde se borec s přezdívkou „Greek Freak“ chtěl po zápase najíst, nedokázal rodáka z Atén usadit a Adetokunbo po deseti minutách čekání odešel. Hráče si ale všimli ostatní návštěvníci restaurace a udělali mexickému podniku takovou antireklamu, že se hráči oficiálně omluvili.

23.dubna 2018 v 22:09, příspěvek archivován: 24.dubna 2018 v 15:26

VIDEO: "I did not find it a big deal...it was a beautiful day, there were a lot of people enjoying their Sunday brunch. I've been in the restaurant a lot of times. They are good people." - @Giannis_An34 on his Sunday post game meal: https://t.co/SYpiCcj4V

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

"I did not find it a big deal...it was a beautiful day, there were a lot of people enjoying their Sunday brunch. I've been in the restaurant a lot of times. They are good people." - @Giannis_An34 on his Sunday post game meal: https://t.co/SYpiCcj4Vv

„Moc nás mrzí, že jsme nedokázali usadit Janise Adetokunba tak rychle, jak bychom měli. Skvělý výkon Janis i celého týmu a výhra Milwaukee vyhnal lidi do ulic a v kombinaci s pěkným počasím jsme měli víc návštěvníků, než běžně míváme. Jsme poctěni, že se k nám chtěl jít najíst a doufáme, že k nám dorazí i příště,“ vyšlo v prohlášení na oficiálním Twitterovém i Facebookovém účtu restaurace.

22.dubna 2018 v 23:03, příspěvek archivován: 24.dubna 2018 v 15:26

At @BelAirCantina on water street and just watched @Giannis_An34 wait for a table for 10 minutes and no one helped him so he left... Dude just won Milwaukee a playoff game! Get him some service https://t.co/hcjsJfThiA

Na sociálních sítích se cca dvě hodiny po těsné výhře 104:102 nad Bostonem začaly plnit fotkami více než 210 cm vysokého Adetokunba, jak čeká na usazení. Přitom Adetokunbo byl hvězdou zápasu a autorem vítězného koše. Podle svědků se ale hvězdný hráč nerozčiloval, prostě odešel z restaurace a odjel pryč. Adetokunbova přítelkyně Mariah Riddlespriggerová později odpověděla restauraci na Twitteru, že se hráč nezlobí a vše je v pořádku.

23.dubna 2018 v 04:55, příspěvek archivován: 24.dubna 2018 v 15:27

Its all good, much love for you guys ❤️ also thanks to all of the concerned fans I appreciate your support @BelAirCantina https://t.co/gBKSV3CTGJ

Vycházející hvězda NBA si tak na jídlo došla do pizzerie o pár set metrů vedle první restaurace. Nejen, že hráče usadili, ale na Instagramu se dokonce pochlubili, že Adetokunbo dorazil. 

23.dubna 2018 v 01:10, příspěvek archivován: 24.dubna 2018 v 15:27

Zklamaný restaurant BelAir vydal také prohlášení, že očekává návštěvu Janise ve čtvrtek po utkání číslo 6 v Milwaukee. Pokud v tomto zápase navíc Bucks zvítězí, dostane každý návštěvník ke své objednávce tacos zdarma.

Autor: