4. dubna 2008 11:04 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Za postup mají fotbalisté AS Řím slíben striptýz

I Francouz Giuly se bude víc snažit.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy I Francouz Giuly se bude víc snažit. | foto: AFP

Zvýšenou motivaci budou mít fotbalisté AS Řím k tomu, aby se po domácí dvoubrankové prohře na půdě Manchesteru United ještě porvali o účast v semifinále Ligy mistrů. Jejich prominentní fanynka, italská herečka Sabrina Ferilliová, jim totiž slíbila za postup striptýz.

Třiačtyřicetiletá hvězda prohlásila, že se svlékne před hráči i fanoušky italského vicemistra. Naděje Římanů na lákavou odměnu jsou však mizivé vzhledem k tomu, že Manchester United se v poslední době stal pro fotbalisty AS černou můrou. Loni hráči z věčného města utrpěli na Old Trafford potupný debakl 1:7.

Video profil Sabriny


Ferilliová se snažila motivovat svůj oblíbený klub stejný způsobem už před deseti lety k zisku mistrovského titulu. Slib zabral až po třech letech, kdy Francesco Totti a spol. opravdu italskou ligu vyhráli. Atraktivní herečka nakonec předvedla své půvaby při veřejných oslavách vítězství "jen" v miniaturních dvoudílných plavkách. K tomu se rozhodla zřejmě i kvůli reakci Vatikánu, kterému se její plán odměnit fotbalisty striptýzem nezamlouval.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!