Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Za postup mají fotbalisté AS Řím slíben striptýz

Sport

  11:04
Zvýšenou motivaci budou mít fotbalisté AS Řím k tomu, aby se po domácí dvoubrankové prohře na půdě Manchesteru United ještě porvali o účast v semifinále Ligy mistrů. Jejich prominentní fanynka, italská herečka Sabrina Ferilliová, jim totiž slíbila za postup striptýz.

I Francouz Giuly se bude víc snažit. foto: AFP

Třiačtyřicetiletá hvězda prohlásila, že se svlékne před hráči i fanoušky italského vicemistra. Naděje Římanů na lákavou odměnu jsou však mizivé vzhledem k tomu, že Manchester United se v poslední době stal pro fotbalisty AS černou můrou. Loni hráči z věčného města utrpěli na Old Trafford potupný debakl 1:7.

Video profil Sabriny


Ferilliová se snažila motivovat svůj oblíbený klub stejný způsobem už před deseti lety k zisku mistrovského titulu. Slib zabral až po třech letech, kdy Francesco Totti a spol. opravdu italskou ligu vyhráli. Atraktivní herečka nakonec předvedla své půvaby při veřejných oslavách vítězství "jen" v miniaturních dvoudílných plavkách. K tomu se rozhodla zřejmě i kvůli reakci Vatikánu, kterému se její plán odměnit fotbalisty striptýzem nezamlouval.

Autor:

Nuda v BRuNU nehrozí. Vyhrajte vstupenky do zábavního parku
Nuda v BRuNU nehrozí. Vyhrajte vstupenky do zábavního parku

V Moravské metropoli se rozkládá zábavní park BRuNO, který přináší nekonečné možnosti pro aktivní odpočinek jak pro děti, tak i pro dospělé. Maskot...