Čtvrtek 23. září 2021, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Zápisník Petra Nedvěda: Nemohl jsem zabrat. A pak to vstávání...

Sport

  20:18
SOČI - První večeře byla ve čtvrtek v pohodě. Je to tady ale spíš společenská událost. Poznáváme se s ostatními členy nejen naší výpravy. Škoda ale, že lyžařky a snowboardistky bydlí ve druhé olympijské vesnici.

Zápisník Petra Nedvěda.

První večeře byla ve čtvrtek v pohodě. Je to tady ale spíš společenská událost. Poznáváme se s ostatními členy nejen naší výpravy. Škoda ale, že lyžařky a snowboardistky bydlí ve druhé olympijské vesnici.

Po jídle jsme vyrazili na prohlídku stadionu. Chtěli jsme se podívat, jestli netrénuje konkurence, na ledě však nikdo nebyl. Po procházce jsme se vrátili na pokoje. Jen s tím spánkem to nebylo úplně ono. Nemohl jsem zabrat skoro do dvou hodin. A podle toho vypadalo vstávání. Budíček byl sice na devátou – ale to je v Česku šest. Vstávám obvykle brzy, ale tohle bylo trošku moc.

Na snídani jsem jel na modrém kole. „Musel“ mi ho s radostí půjčit Honza Černý, týmový manažer. Modré kolo je prostě všech.

Po snídani jsem šli pěšky na stadion a poprvé vyzkoušeli led. Trénink byl, hlavně díky tomu, že nás je málo, docela výživný. Je to pro nás honička, utahat dva brankáře jen v šesti. Zkoušeli jsme střelbu a některé herní situace. Po tréninku následoval oběd a odpočinek. Je ale složité popisovat den, když nemůžete dělat téměř nic. Trénink, jídlo, spánek.

Včerejšek však, na rozdíl od dalších dní, kdy nejsou zápasy, měl zásadně zábavnější večerní část. Nejdřív jsme šli s Červenkou na rozhovor s Robertem Zárubou a po večeři vyrazili na slavnostní zahájení. Na to pochodové cvičení jsme se hodně těšili. Teď už ale musím končit.

Exkluzivně pro LN a Lidovky.cz přibližuje dění ze Soči český hokejový reprezentant Petr Nedvěd.

Autor:

Talent funguje, když se nastartuje v mozku. Odemkněte ho, radí Jan Mühlfeit

Premium Dvaadvacet let pracoval ve firmě Microsoft po boku Billa Gatese. V byznysu se dostal na vrchol, ale také zažil strmý...

„Očkovat sa nechcu, je v tom sajrajt.“ Reportáž z obce, kde odmítají vakcínu

Premium Vyškovec je obec, kde se nejméně lidí z celé země nechalo očkovat proti koronaviru – jen necelých sedmnáct procent. V...

Když dva jsou málo. 5 pravd o sexu ve třech, které vám zatím nikdo neřekl

Premium Sex ve třech. Někdy o něm snil kdekdo z nás. Pojďme ovšem pohlédnout pravdě do očí. Pokud do své ložnice přizvete další...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat