Neděle 29. ledna 2023, svátek má Zdislava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Svět

VIDEO: Irský europoslanec se zapojil do videokonference s eurokomisařem bez kalhot na rozestlané posteli

Irský europoslanec Luke Ming Flanagan foto: Twitter

BRUSEL - Irský europoslanec Luke Ming Flanagan bezděčně dokázal přitáhnout k debatě europarlamentního výboru desítky tisíc diváků, kteří obyčejně přenosy z politických jednání nevyhledávají. Spíše než téma diskuse o příštím rozpočtu Evropské unie totiž pobaveně sledovali, jak levicového politika přistihla kamera v nedbalkách.
  20:40aktualizováno  21:02

Flanagan Bez kalhot a na rozestlané posteli na dálku debatoval s eurokomisařem Joachimem Hahnem o rozdělení peněz z unijní kasy.

Poslanec na videu nyní kolujícím po sociálních sítích zjevně netušil, že kamera zabírá i spodní část jeho těla, kde bylo pod košilí vidět holá stehna. Své opomenutí okomentoval s nadhledem.

Evropská komise dostala vysvětlení k poskytování voucherů místo peněz za zrušené dovolené. Zváží postihy

„Ještě dvě minuty před tím jsem byl jen v tričku. Rozhodl jsem si obléci košili, abych vypadal důstojně! To zafungovalo opravdu dobře,“ napsal na twitteru. Doplnil, že si krátce před konferencí vyrazil zaběhat.

V době koronavirové pandemie, kdy se mnoho lidí potýká s tím, jak co nejlépe zvládnout své pracovní videokonference, vyvolalo jeho opomenutí stovky pobavených reakcí.

„Jsem pro ležérní oblékání. V případě politiků jsem ovšem možná staromódní, ale preferuji, když jsou v kalhotách,“ napsal jeden z uživatelů twitteru.

Autor:

Mohlo by vás zajímat