Pátek 15. října 2021, svátek má Tereza
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ivana Trumpová ve volbách podpoří exmanžela: ‚Bude zemi řídit jako firmu‘

Svět

  22:15
NEW YORK - Bývalá manželka republikánského kandidáta na amerického prezidenta Ivana Trumpová oznámila, koho bude volit. Podporu vyjádřila exmanželovi Donaldu Trumpovi. Věří, že má velkou šanci ve volbách uspět a že stát dokáže řídit jako firmu.

Ivana Trumpová. foto: Lidové noviny

„Myslím, že vyhraje. Ano, samozřejmě ho budu volit. Zemi bude řídit jako firmu. Bude jednat. A on ví, jak učinit rozhodnutí,“ uvedla pro magazín People Trumpová.

Výměna argumentů mezi Trumpovými příznivci a odpůrci
Republikánský kandidát Donald Trump.

Za miliardáře byla provdaná čtrnáct let a má s ním tři děti. Rozvedli se v roce 1991. Přestože veřejný rozvod provázely nepříjemnosti, v současnosti spolu bývalí manželé vycházejí dobře.

„Vycházím se všemi svými bývalými manžely. Máte nějakou minulost a to je minulost. Nikdy jsem neměla problém s mými ex,“ řekla bývalá modelka a lyžařka.

Podnikatelka se s Trumpem shodne i v názorech týkajících se imigrantů. Ačkoliv sama emigrovala z Československa, nelegální imigranty ve Spojených státech nechce.

„Ale pokud přijdou legálně a dostanou pořádnou práci... Potřebujeme přistěhovalce. Kdo bude vysávat naše obývací pokoje a uklízet po nás? Američané to nedělají rádi,“ vyjádřila se už dříve Trumpová.

Autor:

KOMENTÁŘ Jindřicha Forejta: Jak prezident mohl z ARO jmenovat šéfa soudu

Premium Proč mohl prezident republiky v úterý 12. října bez komplikací jmenovat předsedu Krajského soudu v Brně, i když řadové...

Manželé v sukních. Gender Blender boří stereotypy v oblékání

Premium Oblékají se podle vlastních pravidel a svými outfity boří společenské konvence. Manželský pár Michaela a Vlastimil...

Dieselům hrozí paralýza. Drahý plyn brzdí výrobu AdBlue, auto bez něj nejede

Premium Majitelé moderních dieselových aut mohou mít brzy velké problémy. Znehybnit jejich auta může nedostatek plynu. Za vším...

Vyhrajte luxusní diář a ještě mnohem více od Gnotes
Vyhrajte luxusní diář a ještě mnohem více od Gnotes

Pro 3 šťastlivce tu máme krásnou plánovací sadu, se kterou už rozhodně na nic nezapomenete. Naplánujte si vlastní program do nejmenšího detailu....