Úterý 28. ledna 2020svátek má Otýlie 0 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Svět

Nervózní číšník vylil Merkelové pivo za krk

Nervózní číšník vylil Merkelové pivo za krk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nervózní číšník vylil Merkelové pivo za krk | foto: youtube.comReprofoto

DEMMIN Mladý číšník na toto servírování jen tak nezapomene. Obsluhoval německou kancléřku Angelu Merkelovou na setkání Křesťanské demokratické unie, tác plný piva ale přestal ovládat a obsah sklenic vylil kancléřce za krk.

Nervozita při obsluhování nejmocnější ženy Evropy se dá pochopit. Dokonce prý jednadvacetiletý číšník Martin D. zaskakoval za kolegyni, která službu raději odmítla.

Merkelová se chtěla před projevem na setkání osvěžit vychlazeným pivem, že ho dostane za krk ale netušila. Číšník neudržel tác s plnými sklenicemi a vylil je na překvapenou kancléřku. "Bylo to jak ve zpomaleném filmu," svěřil se deníku Bild po incidentu mladík.

Kancléřka však po prvotním šoku zachovala chladnou hlavu a začala se s úsměvem utírat. “Otočila se na mě a usmála se – i když byla stále od piva, po chvíli šla k řečnickému pultu,” dodal s úlevou Martin D.

Premium

Nejhorší jsou opilí pasažéři. Letět v Maxu bych se bála, říká blogující letuška

Letuška Magdaléna Škardová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Být letuškou či stewardem je snem mnoha dětí. Přesně takový dětský sen si splnila Magdaléna Škardová z Brna. Poté, co...

Premium

Opustil ji manžel, mentorka i její hlas. Bojovnice Radůza však tvoří dál

Radůza při koncertu v pražském divadle Dobeška (22. ledna 2019) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Významná česká písničkářka Radka Vranková se může pyšnit i jinými úspěchy. Je výbornou spisovatelkou a rovněž matkou....

Premium

Koho čeká láska a koho rozchod. Jaký bude rok 2020 ve vztazích?

S muži je to někdy náročné, ale díky nim je ten život o něco zajímavější. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Člověk je společenský tvor a je v životě spokojený podle toho, jak se mu daří ve vztazích s druhými lidmi. Potřebuje...

TEST AUTOSEDAČEK: Které jsou opravdu bezpečné?
TEST AUTOSEDAČEK: Které jsou opravdu bezpečné?

Dvacet autosedaček pro děti různého věku podrobil německý autoklub testu bezpečnosti. Prošly všechny. U některých se ale objevily podstatné nedostatky.