15. října 2017 10:14 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

Počet obětí sobotní tragické nehody na Slovensku vzrostl na osm

Sedm lidí v sobotu zemřelo a další dvě osoby utrpěly zranění při dopravní... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sedm lidí v sobotu zemřelo a další dvě osoby utrpěly zranění při dopravní... | foto: Facebook Polícia Slovenskej republiky

BRATISLAVA Počet obětí sobotní tragické srážky mikrobusu s kamionem na Slovensku vzrostl na osm. V nemocnici v noci na neděli podlehla těžkým zraněním poslední z cestujících v mikrobusu, informovala s odvoláním na vyjádření mluvčí nemocnice slovenská média.

Přímo na místě nehody zemřeli z osmičlenné posádky mikrobusu řidič a šest pečovatelek, které se vracely z Rakouska. Další žena byla v kritickém stavu hospitalizována, v neděli časně ráno ale zemřela. Nehoda se stala v sobotu časně ráno u obce Nitrica na západě Slovenska.

Příčiny jedné z nejtragičtějších dopravních nehod na Slovensku za poslední roky nejsou známy. Z dosavadních informací policie vyplývá, že se mikrobus s kamionem čelně srazily patrně uprostřed vozovky. Mikrobus se převrátil a skončil mimo silnici.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz