Neděle 29. ledna 2023, svátek má Zdislava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Svět

Spencerová a Lewis. Neteř princezny Diany si vzala o 32 let staršího miliardáře

Kitty Spencerová (2021) foto: Profimedia.cz

Lady Kitty Spencerová (30), neteř princezny Diany, si vzala jihoafrického módního magnáta Michaela Lewise (62). Honosný obřad se konal v Římě v rezidenci Villa Aldobrandini.
  16:39

Britská BBC se omluvila za rozhovor s princeznou Dianou, novinář prý využil lží a podvodů

Nevěstu k oltáři vedli bratři Louis a Sam, protože její otec, hrabě Charles Spencer na veselce nebyl. Britská média poukazují na to, že ženich je o pět let starší něž nevěstin otec a také řeší, že Kitty neměla ani rodinnou Spencerovskou tiáru, kterou si na svatbu vzala i princezna Diana.

Michael Lewis je módní magnát z Jihoafrické republiky. Miliardář střídavě žije v Londýně a v Africe. Pochází z bohaté rodiny, jeho dědeček v 30. letech 20. století založil obchod s nábytkem, jeho otec pak 80. letech koupil podíl v oděvní firmě Foschini Group. Michael Lewis později zaujal jeho místo v představenstvu a od roku 2015 mu předsedá.

Kitty Spencerová a Michael Lewis (Milán, 22. února 2020)
Michael Lewis a Kitty Spencerová (Kapské Město, 13. ledna 2020)

Lewis, který má s exmanželkou Leolou tři dospělé děti, začal s Kitty Spencerovou chodit v roce 2018. Svůj vztah oficiálně potvrdili o rok později.

Kitty Spencerová je nejstarší dcerou Charlese Spencera (mladšího bratra princezny Diany) a jeho první manželky, modelky Victorie Lockwoodové. Za svou kariéru modelky už absolvovala módní přehlídky všech velkých návrhářských domů.

Vyhrajte na SEBAstiana kosmetický balíček od SEBAmedu pro vaše miminko
Vyhrajte na SEBAstiana kosmetický balíček od SEBAmedu pro vaše miminko

20. ledna, den, kdy má svátek Sebastián. Krásné a nepříliš časté chlapecké jméno, nad kterým možná maminky dlouze přemýšlely. Nebo padlo na první...

Mohlo by vás zajímat