8. listopadu 2015 21:48 Lidovky.cz > Zprávy > Video

Madonna v sobotu přilákala 17 tisíc lidí. V neděli v O2 Areně vystoupila podruhé

PRAHA V pražské O2 Areně v neděli v rámci svého Rebel Heart Tour podruhé během víkendu vystoupila zpěvačka Madonna. Ve zcela zaplněné hale předvedla svou kostýmní show s očekávanými provokacemi již v sobotu. Americká popová hvězda vzhledem k velkému zájmu přidala i druhý koncert.

Evropskou část svého světového turné Madonna zahájila ve středu vystoupením v Kolíně nad Rýnem. Do Prahy přiletěla ve čtvrtek v noci i se svou adoptovanou dcerou Mercy.

Stejně jako při svém posledním pražském koncertu v roce 2009 bydlí Madonna v pětihvězdičkovém hotelu Mandarin Oriental na Malé Straně. Zpěvačka přezdívaná královna popu na aktuálním turné s bezmála čtyřiceti koncerty nabízí program, který téměř z poloviny tvoří písně z jejího nového alba Rebel Heart.

Sedmapadesátiletá Madonna před letošními koncerty v Praze vystoupila v létě 2009, kdy do přírodního amfiteátru na Chodově přilákala 42 tisíc diváků. V pražské O2 Areně zazpívala i v roce 2006, kdy pořadatelé také přidávali druhý koncert. Na první koncert přišlo 17 798 lidí a o den později 18 628. Sobotní koncert podle pořadatelů letos vidělo 17 tisíc diváků.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz