Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jan Kraus se stal tváří nového magazínu

Média

  11:59
PRAHA - Politicko-společenský magazín Kraus, jehož první číslo právě vyšlo, přináší komentáře současné politické situace i rozhovory se známými osobnostmi.

Magazín Kraus přináší politické komentáře i rozhovory foto: ČTK

"Duchovním otcem" a vedoucím časopisu je herec a moderátor Jan Kraus a šéfredaktorkou Simona Matásková. Vydavatelem měsíčníku je mediálním dům Sanoma Media Praha.

"Není to časopis agresivně intelektuální ani v rytmu bulvárního hnoje. Je trochu bulvární pro ty, co si o sobě myslí, že jsou intelektuály, poněkud intelektuální pro lačné hltače bulváru," uvedl Jan Kraus, který má velký vliv na obsah magazínu. Časopis vychází v tištěném nákladu 80 000 výtisků a jeho zaváděcí cena je 49 korun.

Kraus není jediným časopisem, který se v poslední době nově objevil na stáncích. Počátkem listopadu byl na trh uveden ekonomický magazín Forbes v češtině, který chce českým čtenářům nabízet pohled na byznys jako umění.

ČTĚTE TAKÉ:

Nový dvouměsíčník First Class, jehož první číslo vyšlo 11. listopadu, se zaměřuje na informace ze zákulisí vysokého byznysu a informuje o aktuálních a chystaných novinkách v luxusním segmentu z oblasti módy, designu, bydlení nebo gastronomie.

Od 8. listopadu vychází také nová magazínová řada s názvem Edice Dnes+, kterou vydává mediální skupina MAFRA. Magazíny jsou tematicky zaměřeny na oblasti životního stylu, kultury a volného času. První magazín této edice má název Partneři slavných.

Autoři: ,

Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

Získejte exkluzivní přístup k tajné soutěži a vyhrajte kolotoč nad postýlku
Získejte exkluzivní přístup k tajné soutěži a vyhrajte kolotoč nad postýlku

Připravili jsme si pro vás kolotoč nad postýlku v hodnotě 1 499 Kč, kterou nyní můžete vyhrát v naší tajné soutěži. Jak se k ní dostanete a co pro...