Pátek 10. července 2020svátek má Libuše, Amálie 30 °C skoro jasno, občasné bouřky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Aplikace měří počet přírazů před orgasmem. Apple ji neschválil

Sex | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sex | foto: Shutterstock

PRAHA Kolik „šťouchů“ předchází orgasmu? Jak dlouho milostný akt trvá? Uslyší vás sousedé? Češi vyvinuli zábavnou aplikaci Pokin‘, která vám poskytne informace o vaší sexuální aktivitě.

Kromě času, hlasitosti a intenzity sexuálního aktu měří Pokin’ počet přírazů, které předcházejí slastnému konci. Na stránkách pokinapp.com se pak anonymně zobrazují automaticky odeslaná data z mobilního zařízení každého uživatele, který si aplikaci stáhne.

Pokin' App

A jak to funguje? „Stačí spustit aplikaci, položit telefon na matraci a ťuknout na ‚start‘ a spustit tak měření milostných výkonů. Pokin’ během sexu zaznamenává pomocí akcelerometru a gyroskopu jednotlivé přírazy, neboli šťouchy,“ popisuje autor grafického návrhu aplikace Martin Novák.

„Další měřenou hodnotou je čas. Z těchto dvou hodnot je vypočítána frekvence přírazů za minutu. Nechybí ani měření hlasitosti milostného projevu,“ vypočítává Novák.

Pokin' App

„Tyto čtyři hodnoty se ukládají do historie a generují nejlepší a průměrné výsledky v období týdne, měsíce a roku. Na platformě Android je možné tyto výsledky libovolně sdílet na soc. sítích. Fanoušci nakousnutého jablka se musejí spokojit se starým dobrým screenshotem, neboť tuto funkci Apple nepovolil, byť je dobrovolná,“ vysvětluje Novák.

Stopka od Applu

Aplikace Pokin’ vyhrála první místo soutěže aplikací AppParade, nicméně společnost Apple ji stále nepovolila. Považuje totiž spermii či cokoliv, co ji připomíná, za nevhodné. „Je zajímavé, co Apple považuje za urážlivý, a tedy nepřípustný obsah. Piktogram samčí pohlavní buňky, která je nedílnou součástí naší existence, je evidentně více urážlivý, než ikona pěsti se zdviženým prostředníčkem, která v aplikaci symbolizuje počet přírazů,“ říká Novák.

ČTĚTE TAKÉ:

„Abychom aplikaci Pokin’ do App Storu protlačili, museli jsme upravit logotyp – odstranit spermii – což je nepříjemné, protože se na něj váží již realizované marketingové materiály. Úpravou musela projít také struktura aplikace kvůli nutnosti odstranění možnosti dobrovolně sdílet výsledky na sociální sítě. Nyní upravená aplikace opět čeká na, jak doufáme, poslední a pozitivní kontrolu,“ dodává.

Neurolog: Alzheimera a parkinsona může ovlivnit strava. Opatrně s mléčnými výrobky

Ostravský neurolog David Školoudík | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jako jeden z mála na světě dokáže vyčíst z ultrazvukových snímků riziko Parkinsonovy, Alzheimerovy a dalších chorob....

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

Molekulární bioložka a genetička Soňa Peková. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Vlci útočí. Rodina z Beskyd se bojí o dcery i o turisty

Smečka vlčích mláďat v Javorníkách (7. 8. 2019) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Klidný život rodiny žijící v beskydské obci Hrádek blízko Jablunkova, změnil útok vlků. „Sedmiletá dcera ráda chodí se...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!