Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Začíná televize Óčko Gold. Vysílat bude jen proud videoklipů

Média

  14:34aktualizováno  14:49
PRAHA - Největší hity 60. až 90. let od soboty začíná vysílat nová hudební televize Óčko Gold. Jde o sesterskou stanici televize Óčko, která v českém éteru vysílá již víc než deset let. Nový program je v pozemním vysílání dostupný na většině území České republiky.
Sledování televize (ilustrační foto)

Sledování televize (ilustrační foto) foto: Shutterstock

Óčko Gold má být čistě playlistovým programem představujícím proud videoklipů. Rozděleny budou do několika relací, jako například Zlaté jitro, Zlaté osmdesátky, Zlaté devadesátky nebo Rock za rockem.

PSALI JSME:

Óčko Gold lze ode dneška naladit v celoplošném pozemním vysílání, v takzvaném třetím multiplexu, který vykazuje pokrytí 95,7 procenta obyvatel. Dále je stanice dostupná v síti kabelových operátorů a on-line. Při zahájení vysílání si diváci v některých případech musí znovu naladit své set-top boxy či televizní přijímače.

Óčko Gold stejně jako původní Óčko patří do mediální skupiny Mafra, která také vydává Lidové noviny, Mladou frontu DNES, provozuje portály Lidovky.cz a iDNES.cz nebo pražská rádia Expresradio a Classic FM.

V pozemním vysílání diváci již mohou sledovat Retro Music Television, která vysílá nepřetržitý proud videoklipů a tematických pořadů s hudbou šedesátých až devadesátých let. Ve čtvrtém multiplexu vysílá TV Pohoda, jež vedle hudebních pořadů nabízí regionální zprávy či lifestylové pořady. Trochu jiné hudební zaměření pak nabízí TV Šlágr.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!