Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Socialistická dmoucí se ňadra

Média

  12:37
Dnes jako by se do bulvárních deníků vrátily "staré dobré časy", kdy si to spolu v soutěžích popularity rozdávaly Iveta Bartošová s Lucií Bílou. Tedy tu první připomněl její ještě čtyři dny manžel Jiří Pomeje, který už bůhvíkolikáté zopakoval, že Iveta denně vychrupne čtyři lahve vína a prokládá to koňskými dávkami diazepamu a stilnoxu (Blesk).

Český Slavík 2009 - Lucie Bílá foto: Michal Doležal, ČTK

Pomeje neopomněl znovu zdůraznit, že s Ivetou zkrátka sex měl, i když jeho partnerka tvrdí opak. Jiří, nechtělo by to už vytáhnout nějaké nové historky?

Lucii Bílé se dnes věnuje Aha! Konkrétně jde o to, že dostala od svého někdejšího partnera Petra Kratochvíla "přepychovou horskou chatu" v podhůří Jizerských hor. "Jsem za tu chaloupku moc šťastná," svěřila se Aha! Bílá. I my všichni ostatní jsme hrozně šťastní.

Tajná zbraň ČSSD se podle Blesku jmenuje Ivona Fišerová, je jí šestadvacet let, má "dmoucí se ňadra", ráda je ukazuje ve velkých výstřizích a kandiduje v Olomouci na radnici. "Jsou rádi, že se dokážu mladým přiblížit a ukázat, že v ČSSD nejsou jen postarší pánové," vylíčila Blesku olomoucká kandidátka. Jejím vzorem je prý Jiří Paroubek, pročež Fišerovou přezdívají "Paroubek v sukních". Snad tedy bude i sexy mozek.

Michaela Maláčová, čerstvě provdaná za svého dlouholetého partnera a multimilionáře Zdeňka Bakalu, "Svatbou slavila konec kojení", Hapka se usmířil s dcerou a Helenu Houdovou "Těhotenství baví!" (vše Blesk). Scénáristi seriálu Vyprávěj "Natočili Labudovu smrt", Daně Morávkové "Dali do postele Mahdala" v Ordinaci v růžové zahradě (Aha!). V magazínu Blesku se pak dozvíte například to, že "Filip Renč byl můj velký omyl", což prohlašuje zpěvačka Šárka Vaňková a že to s Václavem Noidem Bártou alias Bílým "Šlo z kopce!". Vše je tedy, zdá se, v nejlepším pořádku.

Autor:

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Týden plný cen od LOVI
Týden plný cen od LOVI

Soutěžte s námi po celý týden o krásné výherní balíčky pro svoje zlatíčka.

Mohlo by vás zajímat