Úterý 28. září 2021, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Speciály LN 101 můžete listovat v mobilech i tabletech

Ekonomika

  10:30
Lidové noviny dnes spouštějí další aplikaci pro chytrá mobilní zařízení. Čtenáři v ní naleznou všechny speciály z edice 101 LN, věnované výletům, zajímavým tipům či životním příběhům. A s tím spojených několik užitečných funkcí navíc.

Novinka: speciál LN 101 nově najdtete v Applestore foto: Reprofoto

Moderní etapu Lidových novin charakterizuje příklon k elektronickému publikování a moderním způsobům prodeje (nejen) zpravodajského obsahu. V minulosti uvedly pro své čtenáře elektronickou verzi novin, určenou pro stolní počítače a nedlouho poté i verzi novinové aplikace pro iPhony a iPady. Ta si okamžitě získala stovky pravidelných čtenářů, kteří oceňují především jednoduchost ovládání při zachování uživatelského komfortu, využívající technické vychytávky, které elektronické noviny mohou nabízet.

Speciály LN 101 najdete ZDE

Body navíc pak aplikace Lidových novin dostávala za možnost číst si celé noviny v pdf verzi a především uvedením v Kiosku, kde byla mezi českými deníky jako první.
Není proto nic divného, že po Lidových novinách a MF DNES přichází další aplikace ze série Digital Edition – vytvořená interním týmem vývojářů vydavatelství MAFRA – LN Edice 101.

Tato aplikace, určená zatím opět pouze pro platformu iOS, v sobě sdružuje veškeré speciály z úspěšné edice 101 Lidových novin. Speciály věnované tipům na letní i zimní výlety, zajímavostem ve světových metropolích, osobnostem a jejich životům či důležitým událostem. Aplikace LN Edice 101 však není jen obyčejná transformace papírové podoby do elektronické podoby.

Hledáte tip na výlet pro sebe, přátele nebo celou rodinu s dětmi? V přehledném menu si vyberete a vychytávka v podobě propojení s nativní apple aplikací Mapy vám okamžitě pomůže s určením lokality výletu a jeho dalším plánováním. Mapy lyžařských středisek, nádherné fotografie, stovky textů ke čtení i off-line a hlavně příslib dalších atraktivních speciálů, to je nová aplikace Lidové noviny Edice 101. Zkuste si ji v AppStoru na ročence Lidových novin, která je k dispozici zdarma, případně si přečtěte více na 101.lidovky.cz.

Autor:

Mizejí už i chodníky. Ústecké ghetto se vymyká, čeká ho nový režim

Premium Ve čtvrti Mojžíř v Ústí nad Labem, která se za dvacet let změnila ze solidního sídliště v ghetto, nastane nový režim....

Zabaveno. Policie hon na Savova nevzdává, vzala mu nemovitosti a sto milionů

Premium Kontroverzní podnikatel František Savov je už sedm let obviněn v případu obřích daňových úniků a zhruba stejnou dobu se...

Vlak do Chorvatska klidně zruším, pokud problémy s ním neustanou, tvrdí Jančura

Premium Skupina Student Agency se během léta zvedla z covidového dna, přesto za sebou táhne půlmiliardový účet a chybí jí i...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat