Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc
130 let

Lidovky.cz

Ekonomika

Nekupujte košile ani trenky. Tipy na vánoční dárek pro přítele

Vánoční dárek. foto: Shutterstock

Seriál
Nevíte si rady a dokola přemýšlíte, jestli příteli nadělit poukázku do knihkupectví, vtipné trenky nebo plyšového medvídka? Zkuste letos vybrat vánoční dárek, který ho doopravdy potěší. Tipy vám přináší server Lidovky.cz.
  7:30
  • Kurz přežití (od 2 900 korun)

Chcete zažít něco, co vám někdy možná zachrání život? Pokud je váš přítel dobrodruh a rád se spoléhá jen na sebe, mohl by se mu tento kurz hodit. Už nikdy se nebude muset obávat toho, že se sám octne v poušti nebo džungli. Tento dárek ocení především milovníci adrenalinu a army stylu.

Podívejte se na další díly vánočního seriálu

  • Závěsné křeslo (od 1 000 korun)

Chcete příteli pořídit něco do bytu? Asi neuspějete se svíčkami, dekami či stolkem. Muži dávají přednost praktickému využití. Přesně to jim nabízí závěsné křeslo, které nakonec oba bude využívat stejně rádi. Je příjemné na odpočinek, čtení či práci na notebooku. A navíc stylově doplní interiér.

Zbraň (ilustrační foto)
  • Ostrá střelba (od 3 000 korun)

V každém muži je malý kluk a kluci si chtějí pořád hrát. Nejraději se zbraněmi. Možná se vám to nezdá, ale pokud má váš přítel ke zbraním kladný vztah, je tento dárek téměř jistotou. Jestli se vám ale představa střelnice a ostrých nábojů příčí, pořád můžete koupit paintballové vybavení. Přítel bude pravděpodobně nadšený úplně stejně.

  • Pípa na pivo (od 1 500 korun)

V létě je vlastní pípa neocenitelná záležitost. Jestli je váš přítel pivař, určitě mu takový dárek pod stromečkem vykouzlí úsměv na tváři. Párty pípy s ruční pumpou pořídíte i za cenu nižší než dva tisíce korun. Typů je ale nepřeberné množství. Nechte si proto raději poradit od prodavačů ve specializovaném obchodě.

  • Vstup na motokáry nebo jízda na čtyřkolce (od 1 150 korun)

Vše co jezdí většinou muže fascinuje a chtějí si jízdu vyzkoušet. U takového vánočního dárku máte tedy na výběr. Můžete příteli pořídit rychlou jízdu na motokáře, projížďku terénem na čtyřkolce. Pakliže není rychlost dostačující, dají se koupit také jízdy ve ferrari, závodní formuli nebo hummeru. Vyberte tedy takovou projížďku, kterou váš přítel ocení nejvíce.

  • Pokerový set (od 500 korun)
Poker (ilustrační foto)

Pokud máte doma náruživého hráče, neměl by mu chybět základní set pro hru poker. Koupíte ho v elegantním kufříku už od 500 korun. A že váš přítel nikdy nehrál? I tak by se mu dárek mohl zalíbit. Poker je totiž fenomén, který baví napříč generacemi. A baví i ženy. Třeba nakonec budete hrát po večerech s kamarády oba dva.

  • Nůž Victorinox (od 370 korun)

Švýcarský kapesní nůž by neměl chybět žádnému správnému muži, ani intelektuálovi ne. Je to univerzální dárek ve chvíli, když už nevíte kudy kam a z nabídky jste si nevybrali. Cena multifunkčního nože se pohybuje v širokém rozpětí. Můžete také koupit jinou barvu než klasickou červenou a vybrat takovou velikost, která bude vašemu příteli vyhovovat. 

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!